Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 28-03-11, 12:24
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

ευχαριστω για την απαντηση!(και τους δυο)μεχρι στιγμης με το μονομαχο και τα θυληκα δεν εχω δει να υπαρχει καποιο προβλημα.βεβαια δεν εχω και την τρελλη εμπειρια οποτε μπορει οντως να υπαρχει και να μην το καταλαβαινω.η λογικη με την οποια τα εβαλα μαζι ητανε γιατι μου ειπανε οτι αν βαλω θα πρεπει να βαλω τουλαχιστον 3 θυληκα αλλιως τα κυνηγαει.οταν ξεκινησα και εβαλα το πρωτο θυληκο οντως το κυνηγουσε συνεχεια και το στρεσαρε.οταν εβαλα και τα αλλα δυο μαζευτηκε ο αρσενικος αρκετα.και τωρα παει απο πισω μερικες φορες αλλα τον διωχνουνε και φαινεται να τα πανε καλα την περισσοτερη ωρα.το καθενα κανει βολτες μονο του.τωρα αυτο που λες βεβαια θα πρεπει να το παρω σοβαρα υποψιν και να το ψαξω λιγο ακομα αλλα δεν εχω δει ναχω προβλημα προς το παρον.οσο για τις γαριδες τωρα που ητανε και η ερωτηση την μπαμπου τη βλεπω πιο χαλαρη μετα την αλλαγη που εκανε και γενικα τη βλεπω ναχει καλη διαθεση,εχει κρυψωνες και τρωει απτο νερο με τα οργανα-παγιδες που εχει(το λεω γιατι διαβαζα για τη νορμαλ συμπεριφορα της σενα λινκ που βρηκα εδω μεσα)οποτε καλα τη βλεπω.τις αλλες δυο αν τις δω ειναι φευγαλεα συνηθως κρυβονται πισω απτις εγγεριες.τροφη ριχνω μια φορα τη μερα απο 4-5 πελετς της sera to shrimp natural αυτο: http://www.sera.de/en/news/the-new-c...r-shrimps.html
θα τις κανω 10 τις ρεντ και θα δειξει,τι να πω.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το προβλημα που μπορει να συναντησει με την μπαμπου ειναι οτι θελει δυνατη ροη φιλτρου (για να τρεφεται), ενω ο μονομαχος πολυ χαμηλη.
τη ροη την εχω κοψει και την εχω στα μισα,επισης η εξοδος ειναι γυρισμενη στο τζαμι κιεχει κοψει αρκετα.η γαριδα τρωει απτο νερο και ο μονομαχος κανει βολτες ανετα(εκτος απο το σημειο ακριβως μπροστα απτην εξοδο)οποτε μου φαινεται να ειναι και οι δυο ευχαριστημενοι με αυτο το setup.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kgf12345 : 28-03-11 στις 12:24 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01772 seconds with 11 queries