Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 02-07-04, 11:50
Discos Ο χρήστης Discos δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 15-01-2003
Περιοχή: Αθηνα - Ηλιουπολη
Μηνύματα: 632
Αποστολή μηνύματος AIM στον/στην Discos
Προεπιλογή Re: απαντηση

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vasilis
ahar μαλλον για να στο πω πιο απλα ο βραχος δεν θα βρομαει οταν ερθει(σημερα δηλαδη) κ δεν θα χρειαζεται 1 ωρα την ημερα να ειναι οι λαμπες αναμενες κλπ...επισης οταν λες ακουραριστες μαλλον αυτη ειναι πιο επιστιμονικη λεξη γιατι εγω θα σου πω οτι ειναι κσισμενες.ετοιμες να μπουν στο ενυδρειο.
Δεν το γνωριζεις ακομα, να σου ελθουν και βλεπεις. Επισης ξησμενη πετρα δεν υπαρχει στα μαγαζια και εγω προσωπικα δεν θα εκανα ουτε στο σπιτι μου. Οσο για την μια ωρα την ημερα στο φωτισμο μαλλον δεν γνωριζεις ακριβως γιατι στο λεμε οποτε ψαχτο λιγο καλυτερα, θα επλαγεις απο αυτα που θα δεις. Διαβασε και λιγο γιατι θα το βρεις μπροστα σου και δεν θα ειναι καθολου ευχαριστο στο λεω!


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vasilis
οσο για το COSMOZOO κανονιζουμε μια συναντηση εκει να δεις κ το μαγαζι που το θεωρω καλο κ να ανταλλαξουμε αποψεις.
Τωρα, αυτο για διαφημιση μου κανει...Υπαρχουν και αλλα μαγαζια που ειναι καλα και ειναι και τσεκαρισμενα και απο εμενα και απο αλλα μελη, δεν εχω βγει ποτε να πω κατι τετοιο. Μπορει το μαγαζι που λες να ειναι καλο , αλλα ποτε δεν πιστευεις εναν καταστηματαρχη 100%, Νομος της φυσης εεεεε σορρυ,,,,,, της αγορας ηθελα να πω!!
__________________

"Αυτος που δεν εχει κανει ποτε λαθος, ειναι αυτος που δεν εχει δοκιμασει ποτε κατι καινουργιο"
Albert Einstein

"Οταν λες παντα την αληθεια, δεν χρειαζεται ποτε να θυμασαι τι ειπες"
Μαρκ Τουαιην

Reef Keeping - Coral Magazine - Advanced Aquarist
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01462 seconds with 11 queries