Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 14-06-04, 23:38
Το avatar του χρήστη ahar
ahar Ο χρήστης ahar δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-04-2003
Περιοχή: Αθήνα Ν.Σμυρνη
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Ολα τα σχετικα λινκ θα τα βρείς στο "Ονλινε μαγαζια" θεμα στο μαγαζια...
Τώρα όσον αφορα τιμες....

Σκιμμερ με 110€ σου κανει;
Υπαρχει και με 250€...
και με 1200€....

Η διαφορα τους;
το 1ο είναι εσωτερικο αερος...
το 2ο εξωτερικο HOB και θεώρηται καλο αλλα εν τελει εχει αποδυχθει πατατα.. παρολα αυτο πολυ καλυτερο απο το εσωτερικο....
το 3ο εινια μοντελο που μπαινει διπλα στο σαμπ με διπλες εισαγωγες , αεραντλια Μπεκμαν (Βεντουρι) και εινια καστομια στο ενδρειο σου...


Δεν υπαρχει κατι στανταρτ....
Ξερω ανθρωπους που πινουν νερο στο ονομα της AQUA Medic και αλλους που ουτε καν την πλησιαζουν...
Οι γνωμες και οι αποψεις ειναι υποκειμενικές....
Και οι τιμες... απειρες... και για όλατα βαλλαντια.
το μονο που μπορεις να κανεις έιναι ένα πολυ καλο συγκριτικο ψαξιμο , και φυσικα να ρώτησεις αφου εχεις συγκεντρωσεςι αρκετα στοιχείακαι κανεναν αλλο...
Και οτι σου πει φυσικα θα το διασταυρώσεις....


Διαλεγεις και περνεις.....


Εγω προσωπικα που το δικο μου ενυδρειο μπορει να χαρακτηριστει "του φτωχου" εχω ρίξει στο ενυδρειο (ή στην τουαλετα αν προτηματε να ακουτε την γυναικα μου ) περι τα 200,000 απλωμενα μεσα σε 4 χρόνια... περι τα 150 ήταν μονο για την προετοιμασια.. βραχοι κλπ

και εχω ακριβως αυτα που προτείνει και ο Νικος Δηλαδη σκιμμερ , φωτα θερμοστατη , κυκλοφορητες και τιποτα άλλο

Αλλα αν και πιστευω οτι οι συζητηση καλη ειναι , ετσι ωστε να μαθαινουν και οι νεοι τι υπαρχει ας αφησουμε τον αγαπητο Νικο να συνεχισει την περιγραφη αυτου του φτωχου που έχει κατα νου...
Με ενδιαφερει αλλωστε τα μαλα...



Αλέξανδρος
__________________
Το τσιράκι
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01524 seconds with 10 queries