Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 22-02-11, 21:55   #1
Τι ειναι οι οτοκυκλοι οεο?
 
Το avatar του χρήστη tsoui
tsoui
Senior Member
Εγγραφή: 26-01-2011
Περιοχή: Κατω Πατησια
Μηνύματα: 2.245

Εμφάνιση έκδοσης για εκτύπωση Αποστολή αυτής της σελίδας μέσω email
tsoui Ο χρήστης tsoui δεν είναι συνδεδεμένος 22-02-11, 21:55
Αξιολόγηση: (0 votes - average)

Καλησπερα καταρχην σε ολους σημερα λοιπον αποφασισα να παω σε ενα ενυδρειακο μαγαζι εξειδικευμενο (ετσι λεει) στο γαλατσι και θα ηθελα να μοιραστω αυτην την <<φανταστικη>> εμπειρια μου με εσας.
Ξεκιναω λοιπον απο χθες το βραδυ στο νετ να βρω ποιο μαγαζι εχει φερει μελανοταινιες boesmani μιας και την προηγουμενη φορα ειχα παρει θυληκες αντι για αρσενικες, βρηκα λοιπον το μαγαζι αυτο στο γαλατσι.Καπου εδω ξεκιναει και η πλακα αφου πρωτα διαβασα και ξεστραβωθηκα το βιβλιο που εχει υπομνημα ο Tolis (που τον ευχαριστω) πηγα λοιπον.Με το που πηγαινω ρωταω αν τις εχει λεει ναι και του ζηταω 2 αρσενικες η απαντηση του ειναι - αν δηλαδη σου βαλω θυληκες θα το καταλαβεις? του λεω ναι και εκει αλλαζει και μου λεει οτι δεν τις γνωριζει,μετα λοιπον του ζηταω οτοκυκλους και μου λεει ολο εκπληξη οτι πρωτη φορα τους ακουει ακουσον ακουσον και μου συστηνει να παρω ενα ancistrus που κατα τα λεγομενα του δε μεγαλωνει πολυ (χαχαχα) η ενα S.A.E
που εννοειτε οτι ηταν C.A.E και απορω τι σχεση εχουν αυτοι οι δεινοσαυροι σε σχεση με αυτο που ζητησα ,φταιει λοιπον ο απειρος που παει να φτιαξει ενα απλο ενυδρειακι η τα pet που για να πουλησουν φορτωνουν τα παντα σε ενα αρχαριο και του λενε κοψε το λαιμο σου και δε μιλαμε για το pet της γειτονιας.
Υ.Γ Συγνωμη αν σας κουρασα αλλα μου την βιδωνει οταν ο αλλος πιστευει οτι εισαι βλακας ή οτι του χρωστας τα λεφτα σου και την ηρεμια σου.
Εμφανίσεις: 4398
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01434 seconds with 12 queries