Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #53  
Παλιά 18-02-11, 00:14
Το avatar του χρήστη karrot
karrot Ο χρήστης karrot δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-12-2010
Περιοχή: Ίλιον
Μηνύματα: 49
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από eimaste aR21rwstoi Εμφάνιση μηνυμάτων

στο θεμα τωρα που λεει ο φιλος καροτ στο οτι δεν πρεπει να κραταμε αγριους δισκους η οχι ειναι δικια του επιλογη και εφοσον πωλιουνται αγριοι δισκοι αυτο δεν μπορει να αλλαξει καλως η κακως οποτε ειναι λιγο ακυρο να το συζηταμε και να διαφωνειται σε σημειο μεχρι να ψιλο αρπαγεσται
φυσικά και είναι δικιά μου επιλογή και μάλλον αρκετών ακόμα Δεν κατηγόρησα κανένα που βάζει άγρια ψάρια....έθεσα κάποιους προσωπικούς ηθικούς προβληματισμούς(που μπορεί κανονικά να μην έπρεπε έχω εφόσον έχω ενυδρείο όπως αναφέρει και πιο πάνω ο chs) που θέλησα να μοιράσω και θέλησα να ακούσω κάποιες γνώμες-απόψεις-σκέψεις γιατί να μην βάλεις ή γιατί να βάλεις άγρια ψάρια
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από karrot Εμφάνιση μηνυμάτων
συμφωνούμε εγώ προσωπικά έχω τσακωθεί και με μαγαζάτορα γιατί έλεγε #$%$@^!@, όπως και πολύ αλώστε έχουν τσακωθεί από εδώ μέσα με μαγαζάτορα για παρόμοιους λόγους και πάντα προσπαθώ να ενημερώνω κόσμο που δεν ξέρει
έκανα μια διόρθωση γιατί μάλλον άλλο καταλάβαινες άμα το διάβαζες και άλλο ήθελα να πω

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη karrot : 18-02-11 στις 00:14 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01370 seconds with 11 queries