Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 06-02-11, 09:26
Το avatar του χρήστη Sotiris7
Sotiris7 Ο χρήστης Sotiris7 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-05-2008
Περιοχή: Αθήνα και πάλι......
Μηνύματα: 867
Προεπιλογή

Να 'σαι καλά ρε Γιώργη.......... πράγματι ο Μήτσος είναι απίστευτο μαστόρι......... μίλησα και με τον Νίκο (Pritanis) και θα κρατήσει τα δισκάκια μερικές μέρες μέχρι να είναι έτοιμο το ενυδρείο........ είπαμε με τον Μήτσο να το αφήσουμε μερικές μέρες να στεγνώσει καλά, γιατί τώρα έχει και υγρασία ο καιρός και ίσως πάρει λίγο περισσότερο χρόνο.....

Σήμερα φαντάζομαι θα έχεις την τροφή στα χέρια σου. Εγώ χθες που τάισα, όλοι οι πελάτες ήταν ευχαριστημένοι........... δεν χρειαζόταν να πέσει κάτω η τροφή......... την κράταγα με το χέρι μου και τα δισκάκια έτρωγαν από εκεί......... μόλις άφηνα το κομμάτι να πέσει στο νερό (ότι έμενε στο τέλος) δεν προλάβαινε να φτάσει στον πάτο.......... την χτυπάγανε στο νερό καθώς έπεφτε, και το ελάχιστον που έφτασε στον πάτο μια φορά, όρμησαν από πάνω του, και δεν έμεινε κολυμπηθρόξυλο.........

Τέλος η γυναίκα μου, ομολογώ ότι έμεινε έκπληκτη από την ταχύτητα με την οποία το ενυδρείο είναι και πάλι έτοιμο.......... τίποτα που να έχει χαλάσει στο σπίτι (από τότε που πριν ακόμη παντρευτούμε, συζούσαμε) δεν επισκευάστηκε με τέτοια ταχύτητα...........
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01427 seconds with 10 queries