Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #118  
Παλιά 05-02-11, 20:09
Το avatar του χρήστη zipo
zipo Ο χρήστης zipo δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-10-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη/Καλαμαριά
Μηνύματα: 1.206
Προεπιλογή

Το θέμα είναι ότι ο αρχάριος δε θα γραφτεί ποτέ για 50 ευρώ.Εγώ αν ήμουν στην έκθεση τώρα -πυρετός - και με ρωτούσε ο άσχετος για την εγγραφή,θα έπαιρνα πρώτα το κράνος και μετά θα έμπαινα κάτω από το γραφείο και τέλος,θα του έλεγα την τιμή.Το είπε ο (μπο)Κώστας παραπάνω.O στόχος μιας τέτοιας αλλαγής είναι ο αριθμός,ο αρχάριος,ο μικρός σε ηλικία,ο καθένας άσχετος.Γιατί και εγώ και 10 άτομα ακόμα να γραφτούν θα είμαστε εμείς οι 50 που θα πληρώνουμε για να μαθαίνουμε εμείς οι ίδιοι και κανένας άλλος.Αν η τιμή μειωθεί,δίνεται η ευκαιρία σε όλους γνωρίσουν τις δραστηριότητες του συλλόγου.Αυτός δεν είναι και ο αρχικός σκοπός του συλλόγου?Και δε φιλοσοφούμε.Γιατί,αν πρέπει για να αλλάξει η κατάσταση να πληρώσουμε πρώτα τα 50 ευρώ 30 άτομα,τότε δεν έχει νόημα.Όλοι μας πλέον,και ειδικά εμείς οι φοιτητές δε δίνουμε εύκολα 50 ευρώ.Εγώ ένα βιβλίο του Konings θέλω να πάρω εδώ και 5 μήνες... Δεν είναι όλοι εργαζόμενοι.Τέλοσπάντων.Απλά,ήθελα να πω και εγώ την άποψή μου μιας και παρακολουθούσα το θέμα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01665 seconds with 11 queries