Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #302  
Παλιά 04-02-11, 12:15
Το avatar του χρήστη snakepanos
snakepanos Ο χρήστης snakepanos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-12-2009
Περιοχή: θεσσαλονικη,Α Τουμπα
Μηνύματα: 1.457
Προεπιλογή

Παιδια γεια σας.
Εχη κανενα μισαωρο που γυρισα απο το σταντ ημουν εκη απο της 9,10.
Ολα καλα ταισα,το νερο ξεθολοσε απο τους δισκους,ο μονομαχος ΖΗ,ολα ειναι καλα εχη και αρκετο κοσμο,ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΚΑΙ Η ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΗΜΕΡΑ,το κοριτσι απο απεναντι,.
Βρηκα τον γιωργο γρηγοριαδη τον δημοσιογραφο ειναι φιλος μου ,και θα τραβουσε ζωντανα στον αντ1 το πρωι και τον ειπα για τον συλλογο ,μου ειπε αμα του δωσουν χρονο απο κατω θα ερχοτανε και σε μας να παρη το σταντ,αλλα οση ωρα ημουν εκη δεν ηρθε και τελικα εφυγα γιατι ο μικρος μου αγριεψε και την εκανα.
ΕΒΑΛΑ και καφε στην καφετιερα για τους υπολιπους που θα ερθουν να με κανουν παρεα το απογευμα .
Αυτα
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από snakepanos Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια γεια σας.
Εχη κανενα μισαωρο που γυρισα απο το σταντ ημουν εκη απο της 9,10.
Ολα καλα ταισα,το νερο ξεθολοσε απο τους δισκους,ο μονομαχος ΖΗ,ολα ειναι καλα εχη και αρκετο κοσμο,ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΚΑΙ Η ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΗΜΕΡΑ,το κοριτσι απο απεναντι,.
Βρηκα τον γιωργο γρηγοριαδη τον δημοσιογραφο ειναι φιλος μου ,και θα τραβουσε ζωντανα στον αντ1 το πρωι και τον ειπα για τον συλλογο ,μου ειπε αμα του δωσουν χρονο απο κατω θα ερχοτανε και σε μας να παρη το σταντ,αλλα οση ωρα ημουν εκη δεν ηρθε και τελικα εφυγα γιατι ο μικρος μου αγριεψε και την εκανα.
ΕΒΑΛΑ και καφε στην καφετιερα για τους υπολιπους που θα ερθουν να με κανουν παρεα το απογευμα .
Αυτα
Και κατι ακομα μην βαλεται χοντρα ρουχα εχη αρκετη ζεστη θα σκασεται.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη snakepanos : 04-02-11 στις 12:15 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02184 seconds with 11 queries