Θέμα: Doberman....
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 01-02-11, 19:58
mixalis p Ο χρήστης mixalis p δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-12-2009
Περιοχή: Ιωαννινα
Μηνύματα: 473
Προεπιλογή

ας πω κ γω την γνωμη μ π ειχα ντομπερμαν! ενας φιλος μ ηθελε να ξεφορτοθει το ντομπερμαν π ειχε γ 8 χρονια κ σαν ......ς εγω το ηθελα. τεςπα το σκυλι ηταν απο πρωταθλητες γονεις κ ο φιλος μ το ειχε παρει 3500ευρω. συν ποσα λεφτα τ στοιχησαν οι εκπαιδευσεις. μπορω να σας πω οτι δεν εχω γνωρισει στ ζωη μ πιο αχρηστο σκυλι! φυλακας δεν ηταν καθολου κ ηταν με ολους φιλους. καθε φορα π το ταϊζα οι γατες τον πλησιαζαν κ αν τ γρυλιζαν φοβοταν κ ετρωγαν το φαγητο. να γαυγησει δεν ηξερε, να δειξει οτι ειναι φυλακας. το μονο π ηξερε να κανει ηταν να τρωει! ετσι λοιπον με εβαλε μεσα ο κοπρητης! ετρωγε 1.200-1.500 κιλο την μερα τροφη. επιτελους τον πηρε πισω κ ησυχασα!!!!!!!!!!! καποτε μ ειχε χαρισει αυτο το παιδι ενα μικρο ντομπερμαν αφου τον πηγαινε συνεχεια γ ζευγαρωμα, το μικρο ηταν θυληκο κ τ το εδωσα γ να μ δωσει τον πατερα τ. παντως στ σπιτι ειχα πολλα σκυλια απο διαφορες ρατσες, τα καλυτερα σκυλια π εχω γνωρισει ειναι τα γιορκσαϊρ οπου τωρα εχω 2!
κ στ γιαννενα εχει εκτροφειο ντομπερμαν.
επισης στ αθηνα χαριζονται πολλα ντομπερμαν καθαρομαια απο φιλοζωικες οπως κ μολλωσοι!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01491 seconds with 11 queries