Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 13-05-04, 17:50
Discos Ο χρήστης Discos δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 15-01-2003
Περιοχή: Αθηνα - Ηλιουπολη
Μηνύματα: 632
Αποστολή μηνύματος AIM στον/στην Discos
Προεπιλογή

Αν και την δεδομενη στιγμη εχω πολυ περιορισμενο χρονο για να πω αυτα που θελω, θα ηθελα πρωτα απο ολα να καλωσορισω εναν ρειφα ακομα. Ειμαστε που ειμαστε ελαχιστοι να μην ξεμεινουμε και σαν ειδος...

Μιλαμε για αυξηση εαν τα εχω υπολογιση σωστα τις ταξης του 25%!!! Δηλαδη μετα απο εμενα και τους Vlu-Βλαση , niktso-Νικο, ahar-Αλεξανδρο επιτελους καναμε πενταδα!!Ξερετε τωρα, χαβιαρι, σαμπιανες, τα κοριτσια φερνουν τον παγο κτλ κτλ... Αντε καιρος ητανε και παντα τετοια!!

Μου αρεσε παρα πολυ το fluidized bed filter που εχεις. Το Merlin δεν εχεις? Πολυ καλη κινηση αλλα εντυπωση μου εκανε ο φωτισμος, μου φαινεται λιγος εκ πρωτης, ενω το nitrate σου μου φαινεται κοματακι αυξημενο. Για το overskimming εχει αποδειχθει πως μπορει καλιστα να γινει γιατι μιλαμε για reef και οχι για fish-only. Το εχω δει να γινεται και σου λεω πως επειρεαζει πολυ το ενυδρειο. Ισως ο Νικος-niktso να αναλαβει να στο αναλυση καλυτερα και γιατι οχι απο κοντα καποια στιγμη. Ολα εν καιρο και καλος ηλθες .


Υστ. Με την ευκαιρια,που μενεις?
__________________

"Αυτος που δεν εχει κανει ποτε λαθος, ειναι αυτος που δεν εχει δοκιμασει ποτε κατι καινουργιο"
Albert Einstein

"Οταν λες παντα την αληθεια, δεν χρειαζεται ποτε να θυμασαι τι ειπες"
Μαρκ Τουαιην

Reef Keeping - Coral Magazine - Advanced Aquarist
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01490 seconds with 11 queries