Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 24-01-11, 21:17
Το avatar του χρήστη mikrosaquaristas
mikrosaquaristas Ο χρήστης mikrosaquaristas δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2009
Περιοχή: euboea
Μηνύματα: 859
Προεπιλογή

τσουμ-που είναι οι φωτό οεο??? σαν τα λεφτά μας τό έκανες?

Κλεόβουλος-ευχαριστώ -μου έδωσες πολύτιμο υλικό για μελέτη(πως μου είχαν ξεφύγει? το σάιτ ,νόμιζα ότι το είχα ξεκοκκαλίσει)
-------------------------
διάβασα το μάθημά μου

και είμαι ενθουσιασμένος με το απλό απλούστατο μπλέ σφουγγάρι (διακοσμημένο με ανούμπιες,σκέτη μούρλια)
ίσως μάλιστα το άλλο το σχέδιο που έχει το τζάμι στο κέντρο του ενυδρείου (κολλημένο μόνο στον πάτο και την μία πλευρά) να είναι ακόμα πιο όμορφο γιατί βάζεις και δύο βαλισνέριες μπροστά και κρύβεται και πολύ αποτελεσματικά

αυτό που με απασχολεί είναι η δυσκολία αφαίρεσης του σφουγγαριού άν χρειαστεί
γιατί αφού φτάνει στον πάτο,αν τυχών το βγάλεις η άμμος θα πάει απο κάτω του και μετά άντε ξαναβάλτο...
αν έμπαινε μιά γυάλινη κόντρα με ύψος το ύψος της άμμου και λίγο ακόμα? θα λυνόταν κι αυτό το πρόβλημα?
κι αν έβαζες 3 πιο λεπτά επάλληλα σφουγγάρια μήπως θα μπορούσες να αφαιρείς το πρώτο να το καθαρίζεις ελαφρώς
να σπρώχνεις τα άλλα δύο μπροστά και το μισοκαθαρισμένο να το βάζεις τελευταίο?
κι αν βάλεις και σιποράξ στον πάτο και πίσω απο όλα τα σφουγγάρια(κάτω απο τον κυκλοφορητή) έχεις ακόμα μεγαλύτερη επιφάνεια για τα βακτήρια

σωστά???

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mikrosaquaristas : 24-01-11 στις 21:17 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01943 seconds with 11 queries