Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #106  
Παλιά 06-01-11, 13:14
Το avatar του χρήστη kingrim
kingrim Ο χρήστης kingrim δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-02-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 3.102
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kingrim
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από QS-Plan Εμφάνιση μηνυμάτων
Είναι πραγματικά πανέμορφο... ήδη το έχω σε wallpaper... εδώ σε ηρεμεί όπως είναι (σε wallpaper) και δεν υπάρχει καμμιά κίνηση, φαντάζομαι πως θα είναι να το έχεις live στο σπίτι σου...

ΥΓ.: Βάλτου και καμμια χαντρούλα
ΥΓ.: Στο λερόυ ακόμη περιμένει ο τύπος στο ταμείο να του δείξεις την φωτο που του υποσχέθηκες για το πως έγινε... πήγα να πάρω τα πετραδάκια μου και έμεινα κανα μισάωρο περιγράφοντας το πως έγινε το κόσμημα σου
Εισαι τρελος wallpaper το ενυδρειο μου
Λες να του βαλω μια χαντρα δεν ειναι κακη ιδεα
Ο τυπος στο leroy εγινε μελος και του εστειλα αυτο το λινκ αλλα υπηρχε και ενας ακομα ισως λες τον αλλο εσυ.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Esprit Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν και είμαι πολύ αρχάριος και νέος σε αυτόν τον χώρο για να κρίνω αλλά όμως κινούμαι στο χώρο του μηχανικού-αρχιτέκτονα οπότε θέλω να πιστεύω ότι έχω αισθητική, αυτό που συλλαμβάνει το μάτι μου βλέποντας-χαζεύοντας αυτό το ενυδρείο είναι πραγματικά κάτι μαγικό! Απλά καταπληκτικό...
Ευχαριστω

και καπου εδω πρεπει να πω οτι ολες οι πετρες (μονο οι πετρε) επιασαν αλγη πρασινη (ηταν κατι που παρακαλουσα να γινει) και εχει γινει πολυ πιο ομορφο.

Το μονο κακο ειναι οτι εχει κανει εμφανιση ξανα η ΒΒΑ αλλα αυτην την φορα ειμαι ετοιμος την αναγνωρισα στο πρωτο σταδιο (αν δεν πω σε καποιον που ειναι δεν μπορει να την δει) και αρχισαν οι διπλες δωσεις excel εκανα ενα βημα πισω στα λιπασματα και ενα βημα πισω στον φωτισμο(δεν ειχα φτασει στο 100%). Εβαλα και νερο απο Α/Ο και τωρα εχω GH 9 KH 7 οποτε λεω οτι ολα θα πανε καλα.....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01537 seconds with 11 queries