Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #40  
Παλιά 27-12-10, 22:07
Το avatar του χρήστη fishme1
fishme1 Ο χρήστης fishme1 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-11-2006
Περιοχή: νεαπολη-νικαια
Μηνύματα: 1.163
Προεπιλογή

Oλγα

παιρνεις λουκανικα , παρε μια και καλη πολλα να εχεις για καιρο εγω παιρνω απο τα λιντλ καποια με 35 λεπτα το πακετο εχει 8 μεσα , τα κοβεις κατα μηκος στα τεσσερα και δουλευεις τον σκυλο ετσι

BORKED

βεβαια αν ο σκυλος σου ειναι μεγαλος θα σε γραφει λογικα και θα πρεπει να μεινει νηστικος ισως μερικες ημερες αν δεν τρωει απο το χερι σου , αυτο θα το δεις μονη σου

Ο σκυλος μου οχι ο μικρος , ο αλλος που ξεκινησε μεγαλος , επι μιαμιση εβδομαδα ετρωγε μιση χουφτα ανα 3 ημερες για να αποφασισει οτι πειναει και να φαει απο το χερι μου πανω απο 1/4 του λουκανικου , οποτε μην τον λυπηθεις , απο συνηθεια τρωνε τελικα

θα ξεκινας παντα με το αριστερο ποδι και θα του λες οποια εντολη σου αρεσει εσενα και σου βγαινει ευκολα και θα το κανεις για λιγο , 1 λεπτο απο δυο τρεις φορες την ημερα φτανει , οπως φτανει ακομα και αν γινεται μια φορα την ημερα

αν εχεις κουταβι βεβαια απλα καθυστερεις το ενα γευμα και δεν χρειαζεται να μεινει νηστικο

με τον καιρο αλλαζει η ασκηση σιγα σιγα και ο σκυλος τρωει λιγοτερο κατα την διαρκεια της ασκησης και μετα περναει απο φαι σε παιχνιδι , αλλα προς το παρων ξεκινα ετσι και βλεπουμε
__________________


διαθετω καλλιεργειες ζωντανων τροφων για τα μελη του πανελληνιου συλλογου φιλων του ενυδρειου
Νικος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01577 seconds with 11 queries