Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 26-11-10, 15:34
Το avatar του χρήστη Crazy_Beaver
Crazy_Beaver Ο χρήστης Crazy_Beaver δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-07-2010
Περιοχή: Δάφνη
Μηνύματα: 747
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgis4 Εμφάνιση μηνυμάτων
*Πιασε* με καποιο τροπο τον θερμοστατη ωστε να ειναι πιο ψηλα απο το φιλτρο και να μη το αναγκαζεις να στελνει πρωτα προς τα κατω το νερο και μετα να πηγαινει πανω...
Θα δοκιμάσω να κουρέψω λίγο τους σωλήνες για ν ακάτσει πιο όρθια και να περιορίσω-εξαλέιψω την πρώτη κούρμπα αλλά όπως έιπα είναι πού στενάχωρα!
-------------------------
Λοιπόν στο θέμα του φίλτρου θα επανέλθω το απόγευμα αφού προσπαθήσω να βρώ τι φταίει.Στην φώτο απου ακολουθεί βλέπεται τις τροφές που έχω στα χέρια μου αυτή την στιγμή.



Καλύπτουν τις ανάγες μου για τα μούλτι και για τα mbuna που σκοπεύω να αποκτήσω;Για τα mbuna νομίζω πως έχω καταλήξει σε yellow lab-acei white top-maingano αρκεί να τα βρώ φυσικά.θα ήθελα όποιος έχει όρεξη να προτείνει ένα διατροφολόγιο βασισμένο σε αυτές τις τροφές για τα 2 τανκσ ξεχωριστά και ενοείτε να προτείνει αν θέλει στην σύνθεσή του και κάποια άλλη τροφή που θεωρεί οτι χρειάζεται για να είναι η διατροφή πιο ολοκληρωμένη.Έχω σκοπό να ταίζω 2 φορές την ημέρα λίγο μετά το άναμα των φώτων και λίγο πρίν το σβήσιμο

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Crazy_Beaver : 26-11-10 στις 15:34 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01581 seconds with 11 queries