Θέμα: Yπόστρωμα
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 23-02-04, 01:16
giannis1976 Ο χρήστης giannis1976 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 20-01-2004
Μηνύματα: 68
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην giannis1976
Προεπιλογή ερώτηση

Πριν 6 μήνες προτού γίνω μέλος του board επειδή δεν ήξερα καν για αυτο αποφάσισα να κάνω ένα ενυδρείο και όπως προανέφερα πήγα στον τζαμά της περιοχής μου και έφτιαξα ένα 125λιτ και όπως είπα αυτός χρησιμοποιεί αντιμουχλική.Στο ενυδρείο εδώ και 6 μήνες έχω 4 χρυσόψαρα τα οποία είναι μια χαρά.Αποφάσισα λοιπόν να ασχοληθώ με αλλο είδος ψαριών και αποφάσισα αυτή τη φορά να φτιάξω μόνος μου ένα ενυδρείο κάπως μικρότερο για να μετακομίσω τα χρυσόψαρα και στο μεγαλο να βάλω τροπικά.Διαβάζοντας όμως στο board για την αντιμουχλική και επίσης τη δίκη σου απάντηση η οποία ήταν πολύ κατηγορηματική (διότι έχω ξανακάνει την ίδια στο board αλλά δεν έχω πάρει σαφή απάντηση)πανικοβλήθηκα και θέλω να σε ρωτήσω αν θα έχω επιπτώσεις στο παλίο μου ενυδρείο και ποιές?Θα χάσω τα ψάρια ή δεν είναι τόσο ανθεκτική?Ποιες είναι οι επιπτώσεις τις αντιμουχλικής ακριβώς στο ενυδρείο?Φυσικά το δεύτερο δεν το έχω πιασει ακόμα ώστε να μπορέσω να βρώ το κατάλληλο υλικό. Πρέπει οπωσδήποτε η σιλικόνη να γράφει επάνω για ενυδρεία ή υπάρχει καποια άλλη κατάλληλη γιατί εδώ Μυτινήνη το βλέπω χλωμό να βρώ. Ευχαριστώ.(ΤΟ 8ο ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ αρ.μελ23029)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,41618 seconds with 10 queries