Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #70  
Παλιά 18-11-10, 06:31
Το avatar του χρήστη Γιαννης Μ5
Γιαννης Μ5 Ο χρήστης Γιαννης Μ5 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Περιοχή: Μεγαρα-Αθηνα-Πρεβεζα
Μηνύματα: 2.924
Προεπιλογή

[QUOTE=bokostas;509504]Γιάννη οι γενικεύσεις αυτές είναι άστοχες. Τα 2213 (και όλη η σειρά classic) κατασκευάζονται πια στην Κίνα, όπως και όλα τα Tetra και Sera.Το δικο μου μαλλον δεν εχει φτιαχτει στην Κινα.Και αλλο κατασκευαζεται στην Κινα συμφωνα με τα στανταρ της Γερμανικης εταιρειας και αλλο το κατασκευαζουν Κινεζοι

Η αντιγραφή δεν είναι κακή, γιατί γλυτώνεις το κόστος της έρευνας και μπορείς να πουλάς πολύ φθηνότερα το ίδιο πράγμα, αν είσαι καλός αντιγραφέας.Ειναι ομως καλοι;;;;

Όσο για τεχνολογία, οι Κινέζοι έστειλαν επανδρωμένα διαστημόπλοια στο διάστημα και οι Γερμανοί μας πούλησαν υποβρύχια που γέρνουν, αν το γενικεύσουμε.Πιστεψε με Κωστα αν ηταν δικα τους δεν θα εγερναν.Μας εχουν βρει λαλακες και μας τα εδωσαν...

Τώρα αν θεωρείς επιχείρημα τις κάλτσες που σου έφεραν αλλεργία για να πληρώνεις παρόμοια φίλτρα στην 3πλή τιμή, πάω πάσσο.Αστοχο ή οχι το επιχειρημα μου δειχνει οτι ουτε ενα ζευγαρι καλτσες δεν μπορουν να φτιαξουν.....[/QUOTE]


Ολα φιλικα και χωρις καμια διαθεση για αντιπαραθεση.Εγω απλα λεω αυτο που πιστευω.Δε θα επερνα ποτε κινεζικα,οσο φθηνα και να ειναι.Το φθηνο δεν ειναι και καλο...Αλλωστε θυμαστε ολοι τις κινεζικες μικροσυσκευες που επερναν φωτια......
__________________
Το αλλο μου χομπι....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01565 seconds with 10 queries