Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 04-11-10, 19:15
Το avatar του χρήστη georgis4
georgis4 Ο χρήστης georgis4 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 06-10-2010
Περιοχή: θεσσαλονικη/συκιες
Μηνύματα: 639
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DARISTOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοιταζοντας την δεξαμενη παρατηρησα οτι το νερο το χανει μονο απο τις μεγαλες πλευρες (2,50) αν και εχουν μπει νευρα. Απο τις μικρες πλευρες (1,25) δεν τρεχει ουτε σταγονα...!
Συμπεραινωντας λοιπον το προβλημα μου εχει σχεση με λεπτη λαμαρινα και πιεσεις (οπως ειπωθηκε εδω)

Θα ηθελα να σας ευχαριστησω γιατι οι απαντησεις σας με βοηθησαν να βρω μια ακρη στο προβλημα μου. Θελω να σας πω οτι το θεμα το εβαλα και σε αλλο φορουμ (πολ. μηχανικων). Οι απαντησεις τους δεν με βοηθησαν καθολου γιατι μιλουσαν με γενικοτητες και ορολογιες. Ουδεις δεν μιλησε για παχος λαμαρινας και πιεσεις. Αντιθετος οι απαντησεις σας ηταν ευστοχες και με απλα λογια. Αυτο σημαινει οτι αυτο που κανετε το κανετε πολυ καλα και να συνεχισετε να το κανετε... Εγω (και το θεμα) δεν εχω σχεση με ενυδρεια και ψαρια και θα ηθελα να με συγχωρεσουν αυτοι που ενοχληθηκαν με την παρουσια μου εδω.

Ευχαριστω για την φιλοξενια.
Φιλικα Αριστος.

Υ.Γ. Με την επισκεψη μου εδω μου μπηκε η ιδεα να παρω ενα μικρο ενυδρειο με μερικα ψαρακια. Εχω 2 παιδια (6 και 8 χρ) και φανταζομαι (ειμαι σιγουρος) οτι θα τα αγαπησουν και θα ασχοληθουν. Πριν κανω βεβαια κατι τετοιο θα μπω στο φορουμ σας για βοηθεια στην επιλογη ενυδρειου και ψαριων. Μεχρι τοτε να ειστε καλα. (φανταζομαι τοτε το θεμα να ειναι σχετικο)
Αντε με το καλο να βολευτεις σιγα σιγα και να γινουν οτι τροποποιησεις χρειαζοντε γιατι φανηκε (και λογικο) το ανχος που σου δημιουργησε η καταραμενη δεξαμενη χαχα!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02002 seconds with 11 queries