Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #70  
Παλιά 30-10-10, 17:20
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από poppy Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν δεις ειχα προσθεσει αμμωνία την πρωτη μέρα και στις 10ιουνίου είχε πέσει στο 5: Ειναι οι ακριβως διπλανές τιμές στα τεστ μου. οπότε μικρές διαφορές δεν θα τις έπιανε το τεστ.
Υγρά τεστ της SERA, ημ/νία λήξης 7/2014 και 6/2013

Τώρα όσον αφορά 2 θεματάκια:
  • φίλη θα ήταν πιο σωστή προσφώνηση
  • αν πιστευεις ή όχι τις μετρήσεις: δεν μπορώ να σου το επιβάλλω. Καταθέτω μια άλλη άποψη που βασίζεται σε αυτά που μέτρησα. Αν ήταν φανταστικά νούμερα δεν είχα λόγο να γράψω. Από ότι βλέπεις σπανίως "ποστάρω"
χωρίς παρεξήγηση
Συγνωμη φιλη μου τοτε.
Τι εννοεις με το "σπανια ποσταρω"?
Θα εκλαβω θετικα τη φραση σου "Από ότι βλέπεις σπανίως "ποστάρω", κι οτι δεν υποννοεις κατι. Και οτι το λες για να τονισεις την σπουδαιοτητα της παρατηρησης σου.
Γιαυτο θα ηταν χρησιμο για ολους και αφου εισαι η μονη που ξερω με τετοια αποτελεσματα, να κανεις μια αναλυτικη παρουσιαση με λεπτομερεις οδηγιες και οσες λεπτομερειες εχεις κρατησει απο τη διαδικασια που ακολουθησες και σου πετυχε.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Maverick Εμφάνιση μηνυμάτων
Όποιος έχει όρεξη ας διαβάσει και αυτό το θέμα: http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=36830
Εκεί, σύμφωνα με ένα βιβλίο μου, είχα γράψει ότι τα βακτήρια του κύκλου του αζώτου δεν ανήκουν στην κατηγορία που δημιουργούν σπόρια.
...
http://www.aquatek.gr/vb/showthread....990#post500990
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη delta66 : 30-10-10 στις 17:20 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01467 seconds with 10 queries