Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 29-10-10, 13:00
Το avatar του χρήστη michael151
michael151 Ο χρήστης michael151 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 24-08-2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης-Δαφναρα Αθηνα
Μηνύματα: 349
Προεπιλογή

Συγνωμη ρε παιδια για να καταλαβω .. υπαρχουν αυγα απο ψαρια killie, που ζουν σε κουτακια μηνες και πουλιουντε μεσω internet!τα κανεις παραγγελια/αγοραζεις απο αμερικη και σου τα στελνουν και επωαζοντε και ζουν μια χαρα!και απο την αλλη τα βακτηρια σε συσκευασια,"ζουν" μεχρι καποιο χρονικο οριο,μιας κι εχουν ημερομηνια ληξεως!(στο μπουκαλακι!).Αν τοτε τα βακτηρια δεν κανουν καμοια δουλεια και δεν υπαρχουν/δε ζουν μεσα στη συσκευασια...τοτε δικαια αναρωτιεμαι κι εγω,μαζι με το φιλο μου το roussaks, πως γινεται ο κυκλος χωρις αυτα?! και ψαρια που να τρωνε το κυκλο στη μαπα..πως?αφου βαζεις ψαρι μετα απο μηνα υποτιθετε!!! και το μπολι..απο τον ενα χομπιστα δινεται στον αλλο διαδοχικα..αν παμε οπισθεν στο αρχικο πρωτο ενυδρειο που χαρισε/εδωσε το πρωτo μπολι,τοτε αυτο πως εστρωσε?με τον απανθρωπο τροπο που εστρωσαν και τα ενυδρεια του φιλου roussaks??!!
και μιας και γνωριζω το φιλο Roussaks προσωπικα και "ξερω" τα ενυδρεια του,γνωριζω τη φιλοζωια του και μ'εχει βοηθησει στο στησιμο των τριων δικων μου,θα μου επιτρεψετε να διαφωνησω, ως προς το φονικο και απανθρωπο τροπο που καποιοι θεωρουν οτι εστησε τα ενυδρεια του!και απο απωλειες..οχι τυχαια καμοια! ζητω κι εγω ταπεινα μια απαντηση στο θεμα περι πραγματικης χρησιμοτητας των βακτηριδιων,γιατι με μπερδεψατε και οχι τιποτα αλλο θα μπερδεψω κι εγω φιλους που αρχιζουν να με εμπιστευοντε με τη σειρα τους!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01426 seconds with 11 queries