Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1080  
Παλιά 10-10-10, 21:09
drbig Ο χρήστης drbig δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-11-2009
Περιοχή: ΣΑΛΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ
Μηνύματα: 887
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Eντυπώσεις από το "Les Amis"
Σήμερα το πρωί 11 η ώρα (1 ώρα πριν τη συνάντηση) τους πήρα τηλέφωνο και ζήτησα να μας κρατήσουν χώρο για 15-18 άτομα και είπαν ΟΚ.
Βρήκαμε λοιπόν 4 άνετα, συνεχόμενα τραπέζια που μας τα είχαν κρατημένα και μάλιστα σε χώρο ζεστό και φιλόξενο, με δυνατότητα καπνίσματος,
με προοπτικές να χωρέσει και 25-30 άτομα, με καλό σέρβις (είχε και κουλουράκια Χάρη), με τον καφέ στα 3,80 και υπεράνετο πάρκινγκ.
Νομίζω πως υπάρχει ακριβώς μπροστά και μεγάλος και ασφαλής χώρος για να τρέχουν τα παιδιά και τελικά παραδέχομαι πως ο Πάνος είχε δίκιο.
Και χωράμε και μας θέλουν και ωραίος χώρος είναι και το παρκάρισμα παιχνιδάκι, δεν βλέπω τον λόγο γιατί να μην κάνουμε εκεί και τις μηνιαίες.
Το θέτω προς έγκριση και από τους υπεύθυνους του Κλιμακίου ΒΕ, γιατί σε όσους βρεθήκαμε εκεί (13 άτομα) μας άρεσε πιο πολύ από το Bennigan's.
Γιώργο και Μιχάλη, το τηλέφωνό τους είναι: 2310-476999, αν θέλετε να συνενοηθείτε για πιο μόνιμη κατάσταση.

Πρόταση για την επόμενη συνάντηση
Η επόμενη μηνιαία είναι προγραμματισμένη για 7/11, δηλαδή την Κυριακή των εκλογών. Το λογικό θα ήταν να μεταφερθεί την επόμενη Κυριακή.
Επειδή όμως υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο να υπάρξουν επαναληπτικές εκλογές και την επόμενη Κυριακή 14/11, αντί να πάει στις 21/11, προτείνω
να την κάνουμε την προηγούμενη Κυριακή από αυτήν των εκλογών, που ούτως ή άλλως πέφτει 31/10 και είναι πια σχεδόν Νοέμβρης.
Προς έγκριση κι αυτό από Μιχάλη και Γιώργο.
Κώστα αν και δεν κάθησα μου έκανε καλη εντυπωση απο την αρχη. Εγω μέσα. Νομίζω πως βρήκαμε καλό μερος, και αν θυμηθούμε πριν πάρουμε τις παραλίες σβάρνα ολοι σχεδόν αυτό ειχαμε ψηφίσει!!!
Τα κουλουράκια είναι παντα ενα + !!!
 
Page generated in 0,01659 seconds with 11 queries