Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #980  
Παλιά 04-10-10, 08:06
Χαραμάδας Ο χρήστης Χαραμάδας δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 31-05-2007
Περιοχή: xarilaou-thessaloniki
Μηνύματα: 473
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Χαραμάδας
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων

1. Το παρκάρισμα ήταν εξαιρετικά δύσκολο (έως αδύνατο) και για μένα αποτελεί το πιο μελανό σημείο του μαγαζιού (και όλης της περιοχής).
Ζητώ συγνώμη, έπεσα έξω στις προβλέψεις μου, γιατί αν και το είχαμε δοκιμάσει, δεν μπορούσαμε να φανταστούμε ότι θα είχε τόσο κόσμο.
2. Η διαρρύθμιση των τραπεζιών (για να μπορούμε να καπνίζουμε κιόλας) ήταν επίσης πολύ άβολη και δυσλειτουργική (κοπήκαμε σε 2 παρέες).
Υποθέτω ότι τον χειμώνα (που όλος ο κόσμος θα μαζευτεί μέσα) τα πράγματα θα γίνουν ακόμη πιο δύσκολα και "στενόχωρα".
3. Το σέρβις ήταν λίγο καλύτερο και οι τιμές πολύ καλύτερες από του Benningans, αλλά αυτά δεν φτάνουν για να πούμε ότι βρήκαμε την λύση.

Κατόπιν τούτων, οφείλω να παραδεχθώ ότι το "Sea to See" δεν είναι προτιμότερο του Benningans και να αποδεχθώ ότι η δοκιμαστική αυτή
προσπάθεια απέτυχε παταγωδώς. Ζητώ ξανά συγνώμην από όλη την παρέα που ταλαιπωρήθηκε, [U]εξαιτίας του drbig που επέμενε να πάμε εκεί.
Συνέβησαν όμως και μερικά γεγονότα, που κατά την γνώμη μου έκαναν την σημερινή συνάντηση πολύ πετυχημένη:
Συμφωνώ απόλυτα με τα όσα λέει ο Κώστας ώς πρός το μαγαζί.
Εγινε μιά προσπάθεια,δεν πέτυχε, γυρνάμε ''bennigans'' ή κοιτάμε άλλες λύσεις..
Για το ''Bennigans'' έχω να προτείνω μια συνάντηση (τα παιδιά του Π.Σ.Φ.Ε.) με τον υπεύθυνο του μαγαζιού,ώστε να διαπραγματευτούμε....καλύτερη εξυπηρέτηση και φυσικά καλύτερες τιμές, αφού εχθές πληρώσαμε όλοι μαζί 55 euro,ενώ στο ''Bennigans'' θα δίναμε 110.Δεν είναι για τα χρήματα και το έχω ξαναπεί.Ειναι για το ''gamoto''.
Τώρα όσο για την χθεσινή παρέα,για άλλη μια φορά περάσαμε ''βούτυρο''.
Βέβαια υπήρχαν και εξαιρέσεις (βλέπε Χάρης που ΛΎΣΣΑΞΕ να πάμε στο ''sea to see'',πάρκαρε μέσα στό μαγαζί και φυσικά μας πήρε τα καλύτερα φυτοσαλυγκαροχαρίσματα ,αλλά και ο Νικολάκης που ήρθε και έφυγε πανικόβλητος,αφού νόμησε ότι βρησκόταν στο ''alkatraz'' )
Το απόγευμα θα βάλω και τις δικές μας φώτο.

Y.Γ. ...Μεγάλε Βοkosta σου βγάζω το καπέλο,για την πρόγνωση σου σχετικά με το χθεσινοβραδυνό ντέρμπυ..
 
Page generated in 0,01595 seconds with 11 queries