Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 28-09-10, 20:37
Το avatar του χρήστη thanasis76
thanasis76 Ο χρήστης thanasis76 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-09-2007
Περιοχή: ΣΥΡΟΣ!!!
Μηνύματα: 4.821
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από in the pond Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάνο, σου ανεβάζω κάποια λινκς που έχω βρει παλαιότερα με τη λίμνη Μαλάουι, πως φαίνεται απ' έξω...δείτε άμμο, αλλά και στήσημο πέτρας. Από αυτά έχω πάρει επιρροές για το δικό μου στήσημο...και απ' ότι φαίνεται πρόκειται για πολύ καλή επιλογή με καθόλου "εχθροπραξίες" και απώλειες. Πρόκειται όμως για προσωπική γνώμη.
λινκ1
λινκ2
λινκ3
λινκ4

Τώρα από το εσσωτερικό, δεν χρειάζεται να κάνω οποιανδήποτε παρέμβαση, γιατί είμαι σίγουρος ότι έχεις ψάξει αρκετά το θέμα. Η εντελώς λευκή άμμος με σκουρόχρωμη πέτρα πάντως, αν και στην αρχή μου άρεσε πολύ ο συνδυασμός, τώρα τον αποφεύγω επιμελώς, γιατί δεν έχει καμία απολύτως σχέση με τη λίμνη αυτή. Χρωματισμούς και συνδυασμούς από ανοικτό μπεζ μέχρι την σκουρόχρωμη ώχρα μπορώ να φανταστώ γι' αυτό το σκέιπινκ.

πολυ ομορφα τα λινκ και πολυ σωστα!!!! και απο τις φωτο βλεπουμε οτι με αμμο θαλλασης ειμαστε σουπερ στον χρωματισμο...
-------------------------
και στο θεμα μας!!!! σε ενα ενυδρειο ειναι καλο να εχεις πετρες και κρυψωνες για τα ψαρια και μαλιστα αρκετες... απο εκει και περα βαζεις οσα χαρεμακια βλεπεις οτι αντεχει το σετ απ σου...
παντος πολλα ψαρια χωρις πολλες πετρες δεν θα εβαζα... αλλα πολλες πετρες και πολλααααααα ψαρια θα βαλω!!!!!
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thanasis76 : 28-09-10 στις 20:37 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01593 seconds with 11 queries