Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 28-09-10, 12:01
Το avatar του χρήστη kokos125
kokos125 Ο χρήστης kokos125 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 06-10-2009
Περιοχή: ΠΑΤΡΑ
Μηνύματα: 434
Προεπιλογή

Σε κανενα απο τα παραπανω λινκ σου δεν θα εχεις ειρηνικη συμβιωση.Τα ψαρια αυτα για να ειναι ευχαριστημενα (οσο ειναι εφικτο) πρεπει να εχουν ΚΡΥΨΩΝΕΣ.Μονο ετσι θα δεις ωραιες συμπεριφορες αλλιως επικρατει ο νομος της ζουγκλας.Ο δυνατοτερος επιβιωνει.Εμενα προσωπικα με χαλαει να τσακωνονται τα ψαρια μου και απλα να μην μπορω να σταυρωσω ψαρι επειδη ο αρσενικος κυριαρχος εχει κ@υλ@ς και θελει να πεταξει εξω απο το ενυδρειο τα αλλα ψαρια.
-------------------------
Εμενα κατα την γνωμη μου ειναι πιο ομορφο ενα ενυδρειο να αναπαριστα την φυση δλδ ο κυριαρχος αρσενικος να ηγειται ο δευτερος στην καταταξη να κανει τουμπεκι μολις τον βλεπει και οι θηλυκες να τους περιπλανουν ακαταπαυστα και εκεινοι να τρεμουν σαν να τους διαπερνα ρευμα, παρα να ειχα μια γυαλα και να ειχα ψαρια επειδη 'μου αρεσουν τα χρωματα τους' οπως κανουν ολοι που οτι βρισκουν στο πετ σοπ το πετανε μεσα.Η γνωμες διειστανται και απλα επιλεγεις οτι σ αρεσει εσενα πιο πολυ.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kokos125 : 28-09-10 στις 12:01 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01360 seconds with 11 queries