Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 27-11-03, 13:50
Το avatar του χρήστη koulio
koulio Ο χρήστης koulio δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 16-12-2002
Περιοχή: Πειραιας
Μηνύματα: 602
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην koulio
Προεπιλογή

Αν το εχει βαλει το χερακι του ............

παντου το εχει βαλει το χερακι του, και στις τσεπες μας το εχει βαλει
βαθια

και αυτο γιατι μας εχει κανει ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ με το χομπι και ολο ζηταμε παραπανω ενυδρεια/συστηματα κτλ κτλ κτλ (εεεε πλακα κανω )

πιστευω οτι το board μεσα σε αυτα τα 2 χρονια εδωσε μια καινουργια πνοη στο χομπι ενωσε ανθρωπους απο ολη την ελλαδα με το ιδιο μερακι/την ιδια τρελλα. το κυριοτερο ειναι οτι εδωσε αμετρητες πληροφοριες/συμβουλες οσο αφορα τα ενυδρεια καινουργιες προτασεις και κυριως αλλαξε,πιστευω πολλους στον τροπο με τον οποιο βλεπουνε το θεμα ενυδρειο.

επισης προσωπικα γνωρισα ανθρωπους που με ευχαριστηση και υπομονη θα ακουσουν το προβλημα σου , την απορια σου και θα σε συμβουλεψουν αναλογα ειτε μεσα απο το board ειτε και προσωπικα ακομη.

προσωπικα θα ηθελα να αναφερθω πως μου εχει γινει το board λιγο εμμονη ιδεα, και αν δεν εχω pc στο σπιτι, κλεβω λιγο / αρκετο χρονο να μπαινω απο την δουλεια μου και να διαβαζω και συναντω ανθρωπους με μερακι.

συγκρουσεις και αντιδικιες θα υπαρχουν αλλα και αυτο δειχνει κατι το υγιες σε μια μικρη κοινωνια οπως εδω.

ευχομαι στο board να τα χιλιασει με περισσοτερα μελη περισσοτερα ενυδρεια περισσοτερες γνωσεις και να μην χασει τον αρχικο ενθουσιασμο

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
__________________


There is a fine line between "hobby' and "mental illness".

Κυριακος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01503 seconds with 11 queries