Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 23-09-10, 20:05
kws Ο χρήστης kws δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-09-2010
Περιοχή: n.smyrni
Μηνύματα: 291
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλως ηρθες!!

Λυπαμαι πραγματικα αν σε στεναχωρησω αλλα τα κοι δεν ειναι ψαρια που μπορεις να διατηρησεις σε ενυδρειο ... χρειαζεσαι λιμνη για να τα διατηρησεις με επιτυχια! Ο δε πλεκο που εχεις δεν ειναι ψαρι "κρυου" νερου και δεν "ταιριαζει" με τετοια ψαρια!

Γνωμη μου ειναι να αναθεωρησεις την ψαροσυνθεση σου ... Αν θες μπορουμε να το συζητησουμε ... εχεις αρκετες επιλογες!!
απο το μαγαζι που τα πηρα με κοροιδεψανε δηλαδη? και τους ρωτησα επανηλιμενος γιατι δεν μου κολαγε. τα εχω 2 χρονια και ειναι υγειεστατα. μου ψωσισαν 2 το καλοκαιρι με τη ταιστρα που τα ειχα αφησει. ακουω τις αποψεις σας ειμαι ανοιχτος. πες μου
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thanasis76 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλα εκανες που γραφτηκες και καλο ηταν να το ειχες κανει πριν παρεις ψαρια για να ξερεις τι θα παρεις και πως....
τα κοι γινοντε πολυ μεγαλα και καθε κοι θελει περιπου 1000 λιτρα νερο....
και τα κοι ειναι κρυου νερου ( θελουν χαμηλη θερμοκρασια ) και θελουν αλλες παραμετρους νερου απο οτι ο γλυφτης....
που θελει και ζεστο νερο, και αλλες παραμετρους απο τα κοι.....
κανονικα τα πας πισω, διαβαζεις καλα εδω και αποφασιζεις τι θελεις να εχεις στο ενυδρειο.....
το οποιο φανταζομαι δεν εχεις στρωσει καν το φιλτρο....
πες μας για το ενυδρειο... και τον εξοπλισμο του.... και ποσο καιρο λειτουργει...
θα τα παρουν πισω? τα εχω μεγαλωσει αρκετα απο τοτε που πηρα. το ενυδρειο μου ειναι οπως ξαναειπα το juwel rio 240 και το δουλευω 2 χρονια παρα κατι. εξοπλισμο τι ενοεις?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kws : 23-09-10 στις 20:05 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01491 seconds with 11 queries