Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 17-11-03, 23:54
nkarvounis Ο χρήστης nkarvounis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: .
Μηνύματα: 502
Προεπιλογή

Πλέον θεωρώ το θέμα λήξαν διότι αν συνεχίσω την αντιπαράθεση θα πρέπει να ανοίξω νέο topic, πράγμα που δεν θα εξυπηρετούσε κανέναν, παρά μόνο την ματαιοδοξία την δική σου και την δική μου!

Το να διαβάσεις και να μορφωθείς απευθυνόταν σε έναν πολύ καλό φίλο που κέρδισα μέσω του συλλόγου και σε διαβεβαιώ, ότι δεν παρεξηγήθηκε καθόλου.

Θα σε προέτρεπα να διάβαζες μερικά από τα post μου, ώστε να διαπιστώσεις εξ’ ιδίων ότι ποτέ δεν χρησιμοποιώ πνεύμα προσβλητικό, ειρωνικό και σε καμία περίπτωση δεν υποτιμάω τους συνανθρώπους μου.

Αναφορικά με την εισαγωγή μου περί κεφαλαίων και γραμματοσειράς, σκοπός μου ήτο να αλαφρύνω την συζήτηση και όχι να σε θίξω.

Δια αυτούς τους λόγους θα σε παρακαλούσα θερμά την επόμενη φορά που θα βρεθούμε φιλοξενούμενοι στο ίδιο topic ας τηρήσουμε το υψηλό επίπεδο συζήτησης που αρμόζει σε μια παρέα (board) που καταφέρνει να κάνει πραγματικότητα αυτό που οραματίζεται (Σύλλογο) !

Ολοκληρώνοντας θα ήθελα να σου γνωστοποιήσω ότι θα είμαι ευχαριστημένος με το να βοηθήσω, όχι λίγους, αλλά έστω και έναν να απαλλαγεί από την κατάρα που λέγεται άλγη, με το κείμενο το οποίο παρέθεσα.

Υ.Γ.
Πάντα φιλικά nkarvounis


Φίλε anniva,
Εξ’ αρχής δεν παρέπεμψα στο άρθρο μέσω link διότι μόλις το είχα κάνει copy σε word κόπηκε το ρεύμα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01514 seconds with 11 queries