Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #46  
Παλιά 18-09-10, 20:12
bokostas Ο χρήστης bokostas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη Καλαμαριά
Μηνύματα: 3.551
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
Προσωπικα εχω φτασει στο ανωτερο αυτων που μπορω να κανω ... αν και παντα προσπαθω να βελτιωσω τα πραγματα προς το καλυτερο ...
Αν θέλεις τη γνώμη μου έχεις βελτιωθεί θεαματικά, πάνε αρκετοί μήνες που δεν έχω εκνευριστεί από απότομη απάντησή σου σε αρχάριο.
Αυτό δείχνει ότι είσαι άνθρωπος που ο εγωισμός του δεν του βουλώνει τα αυτιά και που είναι πρόθυμος να ακούσει και να διορθωθεί.
.........
και η προφανης και λογικη ερωτηση:
Αν ειναι προβλημα του φορουμ και των συντονιστων ... τοτε γιατι ολοι απευθυνονται σε εκεινους? (πλην τους "απογοητευμενους - κραγμενους" που επιλεγουν να "φυγουν" η να μη συμμετεχουν -που και σε αυτο νομιζω υπαρχει παρεξηγηση η παρανοηση!)
Καλά βρε Γιώργο, τι μανία καταδίωξης είναι αυτή? Ποιός μίλησε για πρόβλημα των συντονιστών? Όλοι όσοι απαντάμε απότομα και υπερβολικά,
ειρωνικά ή βαριεστημένα, ή με μειωμένη ευαισθησία στις ιδιαιτερότητες των αρχάριων φταίμε εξίσου, όπως πολύ καλά το λες παρακάτω.

Απανταω: Γιατι ισως λιγο πολυ ολοι φταινε ... ΟΛΟΙ πρεπει να αλλαξουν το τροπο που αντιμετωπιζουμε τετοιες περιπτωσεις που ειναι καθημερινες!
Ειδικα σε περιπτωσεις που ειναι μικροι σε ηλικια ...

Πολλοι που ξερω νοιωθουν ασχημα γιατι νοιωθουν υπευθυνοι που το ποστ τους ξεκινησε μια λογομαχια! Και για αυτο προτιμουν να απευθυνθουν με πμ η αλλιως!
Προσωπικά δεν απευθυνόμουν σε εσένα, εσύ έχεις "γλυκάνει" τόσο πολύ που δεν σε αναγνωρίζω, σχεδόν μου λείπει ο "Δρακουμέλ" georgarask.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01600 seconds with 11 queries