Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 18-09-10, 12:00
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

δε μπορω να καταλαβω γιατι ειναι κακο να προτηνουμε πολλα λιτρα ολοι ξερουμε οτι ενα μικρο συστημα ερχετε τουμπα ευκολα ακομα και απο το ποιο απλο απο την εξατμηση επειρεαζεται γιατι λιπων να προτηνω ενα τοσο ευαισθητο συστημα σε εναν αρχαριο που σιγουρα δε θα ξεκινησει σωστα καποιο ψαρι θα του αρεσει πολυ η σαλιγκαρι η γαριδα που δε θα τεριαζει και 99% θα το αγωρασει ολοι το εχουμε κανει

πιστευω οτι τα πολλα λιτρα 1 παρεχουν ασφαλεια και σταθεροτητα 2 περισοτερες επιλογες σε 240 λιτρα αντι μονο για ροδοστομα βαζεις και 1 ζευγαρι σκαλαρια πχ

η με τους ξυφοφορους στα 200 πχ και λιγες μελανοταινιες

αμα βεβαια καποιος θελει μονο ενα ειδος ψαριου ειναι αλλου παπα ευαγγελιο

εγω κραταω ρεντ τσερι σε 5 λιτρα νερο και αναπαραγοντε που συνηθος λεμε οχι σε τοσο μικρο ενυδρειο να μπει ζωντανο αντε ενα σαλιγκαρι τη παει να πει αυτο ? οτι ειναι καλα
οχι δεν ειναι και το λεω εγω που τις εχω και για αυτες και για μενα καθε μερα αλλαγες νερου και αυτες ειναι στρημογμενες τωρα θα μου πειτε κουραζεσε να αλλαξεις ενα ποτηρι νερο (οχι δε κουραζομε ) αλλα σκεφτητε ενα ποτηρι νερο ποσο μπορει να αλλαξει ενα τοσο μικρο συστημα
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01497 seconds with 11 queries