Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #130  
Παλιά 16-09-10, 19:29
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Χάρη τα παρατάω, έχω κι άλλα πράγματα να κάνω, πάω να ταΐσω τους παγκάσιους στο 20λιτρο.

Όταν βρω χρόνο, θα ποστάρω καμμιά 15αριά λινκς από ενυδρειακά sites με τα μίνιμα λίτρα για ροδόστομους.
Και να ξέρεις ότι δεν θα σε αφήσω να κάνεις τις προσωπικές υπερβολές σου περί λίτρων την επίσημη θέση του φόρουμ.
Κάθε φορά που θα δίνεις υπερβολικές συμβουλές (σαν τα 720 λίτρα για ροδόστομους), θα με βρίσκεις μπροστά σου.
Με στοιχεία, λινκς και ρεαλιστικές προσεγγίσεις. Θα γίνω ο εφιάλτης σου... μπουαχαχα..


Πάρε αυτά για τώρα και μη με προκαλείς, γιατί θα σου βάλω άλλα τόσα.
Υπενθυμίζω ότι εδώ μιλάμε για 110 λίτρα, όχι για 40 και 50 που λένε τα λινκς.
εγω το πιστευω οτι μπορεις να διατηρησεις παγκασιους και να τους μεγαλοσεις κι ολλας και με 2 κιλα αλατακι να πινεις ουζο με παγκασιο ολο το χειμωνα

προκαλω και βεβαια αμα μου βαζεις φωτο με ψαρια που κρατανε κι ενα κινητο στο χερι για να μιλανε και το ονομαζεις κοπαδι
η οταν λες οτι βαζουμε ροδοστομα σε 50 λιτρα
ποσα βαζουμε σε 50 λιτρα ???
το θεμα δεν ειναι να βαλεις ενα ψαρι και να μη δεις ποτε τη κανει στην φυση τη να το κανω να καθετε και να μη κουνιετε ?????

με βασι τα λινκ που μου στελνεις μπορεις να τους κρατησεις και σε κονσερβα σα της σαρδελες σε 10 λιτρο κουβα γιατι τι θα παθουν καθε μερα αλλαγη θα τους κανω αφου χωρανε ε ????
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
1. Μίλησες για λίτρα όταν της είπες να μην βάλει ροδόστομους στα 110.
2. Είσαι απίστευτα υπερβολικός και δικαίωμά σου, αλλά καλό θα ήταν να
αναγνώριζες την διαφωνία σου με τα κοινώς αποδεκτά από όλους τους άλλους.
3. Εσύ τότε γιατί δεν έβαλες ροδόστομους στο 600άρι σου
(αφού προτείνεις 720 γι αυτούς) και στρίμωξες τα καημένα τα δισκόπουλα???
ειπα να μη βαλει σε 110 λιτρα
δεν πρωτηνα 700
τα εχω δει τα ψαρια σε 200 και θελουν χωρο για να φανει η ομορφια τους
στο 3 εχεις δικιο εχω σε 300 καθαρα 4 δισκακια γιατι εβγαλα ενα ζευγαρι και 2 αλτιφρον οι δισκοι ειναι κοπαδοψαρα οποτε λεω να παρω ενα ποιο μεγαλοοοο να τα βαλω
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη harris samos : 16-09-10 στις 19:29 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01750 seconds with 11 queries