Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #131  
Παλιά 04-09-10, 23:45
pavlos2003 Ο χρήστης pavlos2003 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 14-06-2009
Περιοχή: Elliniko-Attikis
Μηνύματα: 337
Προεπιλογή

Α) Θετικό μήνυμα για τους φίλους που ξεκινούν το χόμπι: Απο την παραπάνω απάντηση βλέπετε με τι.....σόι ανθρώπους έχουμε να κάνουμε εδώ μέσα!!!!!!. Πως να τον ευχαριστήσω εγώ αυτόν τον άνθρωπο????............
Β) "Αρνητικό" μήνυμα για τους φίλους που ξεκινούν το χόμπι: θέλει ΠΟΛΥ μεράκι και ΠΟΛΥ μελέτη και ΠΡΟΣΟΧΗ παιδιά....Τα παραπάνω προβλήματα δεν υπάρχουν σε ενυδρείο που έχει αφεθεί στη..μοίρα του, αλλα που ασχολούμαι μέσο όρο ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ώρες την εβδομάδα [επιτυδες δεν έγινε απολύτως καμμια παρέμβαση στην άλγη επι 10 περίπου μέρες για να δείξω στις φωτο το πόσο γρήγορα αναπτύσσεται..]..Δεν ξέρω αν είναι πολύ σε σχέση με άλλους χομπίστες, αλλα σίγουρα δεν είναι λίγο και αν νομίζετε οτι μπορεί να λειτουργήσει καλά χωρίς να ασχοληθείτε και πολύ δυστιχώς θα σας δούμε στο....ΠΩΛΗΣΕΙΣ!!!!!.........
-------------------------
...ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ 60% ΑΛΛΑΓΗ ΝΕΡΟΥ- ΜΕ Α.Ο. ΠΑΝΤΑ- ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΤΟ PH (ΝΑΙ ΕΧΩ ΒΡΥΚΟΛΑΚΙΑΣΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ) ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΡΗΣΩ ΠΕΣΜΕΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΝΑ ΧΑΡΩ ΕΣΤΩ ΟΤΙ ΤΗΝ 1Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΟ....
ΜΕΤΡΗΣΑ ΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΛΙΜΑΚΑ.
ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ Α.Ο., ΠΗΡΑ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΣΩΛΗΝΑΚΙ ΝΕΡΟ, ΕΚΑΝΑ ΜΕΤΡΗΣΗ, ΣΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΛΙΜΑΚΑ..
ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ Α.Ο., ΠΗΡΑ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΝΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΩΛΗΝΑΚΙ, ΕΚΑΝΑ ΜΕΤΡΗΣΗ, ΣΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΛΙΜΑΚΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...
ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΑΙ ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ???
http://www.waterwaves.gr/index.php?t...oduct_id=29858

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pavlos2003 : 04-09-10 στις 23:45 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01568 seconds with 11 queries