Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 13-08-10, 10:36
Το avatar του χρήστη exelix
exelix Ο χρήστης exelix δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 17-12-2009
Περιοχή: Πάτρα-Αθήνα
Μηνύματα: 3.997
Προεπιλογή

Αν μου ξαναμιλήσεις στον πληθυντικό θα τελειώσουν όλα ανάμεσά μας! Φοιτητής είμαι ακόμα!

Λοιπόν εγώ τι θα έκανα. Θα έψαχνα να βρω κάτι τέτοιο. Εάν δεν έβρισκα και βιαζόμουν να το φτιάξω εδώ και τώρα θα έπαιρνα ένα απλό fan guard και αν είχα όρεξη θα ξαναέψαχνα κάααποια στιγμή να το αλλάξω. Το αν θα τα βάλεις και τα δύο είναι καθαρά δική σου επιλογή. Για να κάνουμε μια σούμα, το φίλτρο δε θα αφήνει όλη τη σκόνη να μπει στο ενυδρείο, αλλά μπορεί μια στο τόσο να θέλει καθάρισμα. Αν σου αρέσει να είναι από πάνω και το μεταλλικό βάλε και αυτό, αλλά όταν θα τα αγοράζεις δοκίμασέ τα το ένα πάνω στο άλλο μήπως και φαίνονται άσχημα. Αν θεωρείς ότι δεν τρέχει κάτι και να μπει λίγη σκόνη παραπάνω μη βάλεις φίλτρο (εγώ αυτό πιστεύω, αλλά δε σημαίνει ότι έχω και δίκιο, αλλά από την άλλη και όσοι που έχουν ανοιχτά ενυδρεία τι παθαίνουν.

Εάν σου περισσεύουν λεφτά πάρε και τα σιλικονάκια να είσαι 100% σίγουρος ότι δε θα τρίζει τίποτα. Εγώ θα το άφηνα έτσι και άμα μου έτριζε θα δοκίμαζα να βάλω κάτι άλλο που θα έβρισκα στο σπίτι (κανένα παραπεταμένο κομματάκι λάστιχο, χαρτί, κλπ) και αν δεν έκαναν δουλειά τότε θα έπαιρνα σιλικονάκια!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01387 seconds with 10 queries