Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 20-09-03, 04:12
nhreas Ο χρήστης nhreas δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-06-2003
Περιοχή: veria
Μηνύματα: 219
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην nhreas Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην nhreas
Προεπιλογή λυπαμαι !!

μονο αυτο εχω να πω γιατι νομιζω βρισκομαι εδω για να μαθω και να βοηθησω.δεν εχω σκοπο να βλαψω κανενα .και δεν μπορω να καταλαβω ολα τα παραπανω.νομιζω για να απαντησεις σε καποιον πρεπει να γνωριζεις καλα την ερωτηση και φυσικα τις γνωσεις αυτου που ρωταει.δεν νομιζω να βρισκομαι σε κανενα τηλεπαιγνιδι γνωσεων και εξυπναδας και ερωτησεων δηθεν πονηρες που ξερω την απαντηση αλλα για να δω τι θα με πουνε?? ουτε φυσικα ειμαι εδω για ραντεβουδακια.λογω φορτου εργασιας απηχα λιγες μερες .γυρισα και τι να δω!!!!!τελος παντων δεν πεφτω στο επιπεδο του στιλ των εξυπνακιδων."ξερω και δεν λεω".γιατι βρισκομαι σε ενα ενδιαφερον για μενα board και δεν θελω να το υποβαθμησω.τελος γνωριζεται ολοι καλα πως για καθε χωρο και αντεικιμενο υπαρχει και η λαικη ορολογια περα των βιβλιων για να γινεται κατανοητη απο ολους"αυτο για τον νιτριτη".οσο για το paru ζει και βασιλευει .τρωει απο φιλαρακι sorry flakes για να δωσουμε την ορολογια για ορισμενους μεχρι και τους εκλεκτους μεζεδες στην καταψυξη .οπως γαριδουλα sorry krill κλπ.κλπ.με αρεσει ομως ρε φιλε μου που ασχολεισαι 20 χρονια και δεν ξερεις τι τρωει ενα σκρηρο θαλασσινο ψαρι..ενω εχεις τελεια ορολογια στις εννοιες . .
 
Page generated in 0,01446 seconds with 11 queries