Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 05-07-10, 15:32
Το avatar του χρήστη manos_samos
manos_samos Ο χρήστης manos_samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 02-07-2010
Περιοχή: καρλοβασι, Σαμος
Μηνύματα: 529
Προεπιλογή

Σημερα πηρα το φιλτρο και καινουριο πετραδακι... χτες το απογευμα πηγα στο σπιτι του φιλου μου που θα μου εδινε και μπολι να δω τα καινουρια το χρυσοψαρα... ηταν κατι χοντρα αλλα μικροσομα χρυσοψαρα που δεν ειχα ξαναδει.. εκει που τα κοιταζαμε μπροστα στα ματια μασ πεθανε ενα απο τα αλλα που ειχε παλιοτερα... το μαζεψε και το πεταξε.. ωσ το βραδυ ειχαν πεθανει και 2 παο αυτα τα καινουρια που ειχε βαλει.... ετσι του ειπα καλυτερα να μην μου δωσει μπολι μην πεθαβει και ο μονομαχος μου αφου ειμασταν σιγουροι πωσ τα καινουρια του ψαρια ηταν αρρωστα.. και ετσι ζητησα απο την υπαλληλο του pet shop εστω να μου βαλει νερο σε μια σακουλα που θα τοειχε στιψει απο το σφουγγαρι του φιλτρου με τα τροπικα ψαρια... αλλα μοθ ειπε πωσ μετα θα ηταν δυσκολο να το βαλει στην θεση του και ετσι μου εδωσε νερο απο το ενυδρειο απλως... και μου ειπε να βαλω το φιλτρο και βγαλω απο το ενυδρειο για λιγο τον μονομαχο και να ριξω και λιγα βακτηρια του εμπορου... τα εκανα αυτα.. καλα εικανα ή μηπωσ βλακειες μου ειπε????
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01596 seconds with 11 queries