Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 29-06-10, 19:22
Το avatar του χρήστη oko
oko Ο χρήστης oko δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-03-2010
Περιοχή: ΧΑΛΚΙΔΑ
Μηνύματα: 102
Προεπιλογή

Πανο για να μην παρεξηγηθω ειλικρινα πιστευω πως ολοι μα ολοι μας εχουμε στα ενυδρεια μας καποιο <αλλο> ειδος ειτε ειναι ψαρι ειτε φυτο ειτε και εγω δεν ξερω τι. Την ουσια του θεματος δεν θα την μαθουμε ποτε δεν μπορουμε να ξερουμε για κανενα ειδος απο εδω και περα. Εγω πιστευω οπως δημιουργηθηκαν οι πανεμορφες CRS με τον ιδιο τροπο δημιουργηθηκαν οι πανεμορφοι δισκοι με τα rings και παει λεγοντας. Δεν προκειται να ενταχθω σε κανενα στρατοπεδο, θα κανω αυτο που πιστευω εγω καλο και θα δειχνω σεβασμο στους ανθρωπους που εχουν τοσες γνωσεις πανω στο hobby μου και βοηθανε με το να τις μεταφερουν και σε εμας. Θα ειμαι οσο πιο απλος γινεται στο GAB μας, και θα ηθελα οχι να μεταφερθει σε αλλο σημειο αυτο το θεμα που θα γινει φλέγον για τις γενιες που ερχονται αλλα να γινει καινουρια ενοτητα και να μεταφερονται αυτοματα εκει παρομοιες συζητησεις. Πρωτοποροι για αλλη μια φορα Πανο συγκεντρωνοντας και σ΄αυτο το θεμα γνωσεις και να μην μενουμε σε λεζαντες.
Οσον αφορα τον Αλεξανδρο θα τον παρακαλεσω η πορεια του να ειναι εδω γιατι ποιος αλλος θα μου ανοιγει τα ματια στην παραμικρη βλακωδη απορια μου.
Φιλικα παντα Γιωργος.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01395 seconds with 10 queries