Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #70  
Παλιά 21-06-10, 07:31
Το avatar του χρήστη in the pond
in the pond Ο χρήστης in the pond δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-05-2007
Περιοχή: ΚΥΠΡΟΣ
Μηνύματα: 3.198
Προεπιλογή

Γιάννο, πολύ θα ήθελα να δω την δική σου επαναστατική κατασκευή με την υπερχείλιση να δουλεύει με τα τόσα φύλλα των νουφάρων στην επιφάνεια. Για αποδείξεις το αντίθετο, ρίξε μια φούχτα φύλλα κοντά στον καταρράκτη σου και θα δούμε αν το σύστημα δουλεύει με πράξεις. Εννοείται ότι θα τραβάς το γεγονός με την κάμερα πριν βουλιάξουν βέβαια στον πυθμένα. Τί λες?

Επίσης, σου επαναφέρω κάτι που έχεις πει μόλις πριν δύο μήνες:

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από yiannossavva Εμφάνιση μηνυμάτων
Βασίλη το θράσος σου είναι απίστευτο, και αφού επιμένεις, και με προκαλείς, θα σου απαντήσω στην γλώσσα που καταλαμβάνεις.

Παρουσίασα ένα eazypod και είπα ότι η ΝΟΝΔΡΙΚΗ του τιμή είναι 600 εύρο.
Ο άνθρωπος που το έχει ΔΕΝ είναι χομπήστας αλλά επαγγελματίας.
Η τιμή ΛΙΑΝΗΚΗΣ που αγοράζουν οι περισσότεροι υπολόγισε την.
Τα λινκς που έδωσα μιλάνε για το nexus 210 και η τιμή του είναι 1200 εύρο.
Μην ξανατολμήσεις να συκοφαντήσεις εναντίον μου. Μην ξαναβάλεις στο στόμα σου λόγια που δεν είπα. Να ξέρεις όλοι έχουμε τα όρια μας.

Σου έγραψα να το αφήσουμε ως εδώ για να μην χαθεί η φιλία μας και έκανα παρουσίαση του φίλτρου χωρίς να σε αναφέρω πουθενά……… και με προκαλείς με λόγια που δεν είπα, Ήμαρτον δηλαδή!!!!!!!!!!!!!!!

Όσο για το φίλτρο αν μένει και πάνω από την στάθμη θα σου απαντήσω και σε αυτό.
Κοροϊδεύεις τον κόσμο. Και σου απαντάω με ερώτηση. Τη θα γίνει αν από ακαθαρσία η ροή του νερού μέσα στο φίλτρο μειωθεί η μπουκώσει?
Θα σου απαντήσω για να μην μπεις στον κόπο. Θα επιστρέψεις σπίτι σου και θα βρεις μια λίμνη άδεια!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και τα ψάρια στον πάτο σαν αποξηραμένες σαρδέλες.
Και ο λόγος είναι απλός. Το σύστημα είναι ΡΟΗΣ και όλο το νερό της λίμνης θα φύγει από το καπάκι.

Σε θεωρώ ακατάλληλο για να συντονίζεις μια τέτοια κατηγορία για τη παραπλανείς τα μέλει. Μην ανησυχείς δεν ενδιαφέρομε να πάρω την θέση σου.
Και επειδή το GAB έχει μια ιστορία ζητώ δημόσια από τον Τόλη να σε αφαίρεση από συντονιστή.


Υ.Γ Από σήμερα δεν συμπεριλαμβάνεσαι στους φίλους μου.
...και επειδή από σήμερα δεν θέλω να παίζω το θέατρο του παραλόγου, μπες σε όλα τα φόρουμ για λίμνες και κοι και βρες μου έστω μια περίπτωση μπουκώματος του συγκεκριμένου συστήματος.

Επίσης, επειδή στο παρελθόν έχεις ζητήσει την παύση μου για το θέμα του αν μπορεί να τοποθετηθεί πάνω από την στάθμη του νερού ή όχι, θα σε παρακαλούσα να μπεις ξανά στο βιβλιάριο εγκατάστασης της εταιρείας, να πας στην τέταρτη σελίδα του καταλόγου και διάβασε δυνατά την τελευταία παράγραφο. Το ότι τότε δεν έδωσα περισσότερη σημμασία σε αυτό, το έκανα μόνο και μόνο να σε διαφυλάξω, αλλά εσύ από ότι φαίνεται συνεχίζεις να εξεφτελίζεσαι...
__________________
Το air diffuser, είναι αεραντλία...

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01733 seconds with 11 queries