Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 19-06-10, 16:00
Το avatar του χρήστη kingrim
kingrim Ο χρήστης kingrim δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-02-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 3.102
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kingrim
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπορεις να φτιαξεις ενα δικο σου φορουμ θετοντας τους ορους σου!! Θα δεις οτι ο ιδιος θα αναγκαστεις να βαλεις τα πραγματα στη θεση τους καποια στιγμη! δεν ειμαι πρωτη φορα σε φορουμ αν κανεις μια αναζητηση στο google θα με δεις σε πολλαααααα φορουμ

Οτι σβηνεται ειναι προσωπικες αντιπαραθεσεις που δεν προσθετουν τιποτα ... στις προσωπικες αντιπαραθεσεις μπορεις να καταλαβεις απο τι παστα ειναι ο καθενας αυτο μετραει για μενα.... ποστ για πειρατικα προγραμματα και βιντεο, και οτι δεν εχει σχεση με ενυδρεια! αυτα εχουν να κανουν με την νομοθεσια του κρατους σαφως και δεν με πειραζουν

Δε νομιζω να ειναι εναντια στις αρχες σου ολα αυτα!! Πρωσοπικα μια φορα εχει σβησει ποστ μου και δεν με πειραξε γιατι μου εσταλει ενα πμ και συμφωνησα αλλα οπως ειπε και ο Βολτερος σε ελευθερη μεταφραση

Μπορει να μην συμφωνω ουτε σε μια λεξη απο αυτα που λες αλλα θα εδινα και την ταιλευτεα δρανιδα του αιματος μου για να μπορεις να λες αυτα που πιστευεις
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fishme1 Εμφάνιση μηνυμάτων
κινγριμ ο σκοπος του φορουμ δεν ειναι οι αποψεις μας και οι αρχες μας και καλα εκανε ο Τολης και το κλειδωσε το θεμα αφου
1ον βγηκε εκτος θεματος Θα μπορουσε να μεταφερθει στο Offtopic

2ον δεν εχει τιποτα να προσφερει , με την τροπη που πηρε η συζητηση , στην θεματολογια του φορουμ με αυτην την λογικη να σβηστει η κατηγορια επι παντος επιστητου γιατι δεν εχει να κανει με την θεματολογια του φορουμ και δεν εξυπηρετει τα ατομα που μπαινουν να διαβασουν για αυτα που περιγραφει ο τιτλος και καταληγουν να διαβαζουν για τις αρχες του καθενος δεν μιλαμε γενικα μιλαμε για κατι που εχει σχεση με το φορουμ το μπαν και την διαγραφη μηνυματων

αυτα τα λιγα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01605 seconds with 10 queries