Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #95  
Παλιά 18-06-10, 23:09
Το avatar του χρήστη kingrim
kingrim Ο χρήστης kingrim δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-02-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 3.102
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kingrim
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
αυτο δεν ειναι αδικο -η χουντικο αν θελεις- για εμας?? δε μπορουμε να πουμε οτι θελουμε ακριβως οπως το θελουμε γιατι καποιοι ειναι προκατειλημενοι οτι ειμαστε εξουσια (ενω ξαναλεω ΔΕΝ ειμαστε οι συντονιστες). you have a point
ισως να ηθελα κι εγω να γραψω οσα εγραψε ο κωστας αλλα επρεπε να φρεναρω τον εαυτο μου....για να μην προκαλεσω τον εμφυλιο που λες..
και παρα το οτι παταω το φρενο παλι ειμαι (ειμαστε) στην πρωτη γραμμη του πυρος απο ορισμενους... απλα και μονο επειδη εχουμε μια υποχρεωση παραπανω (τη συντονιστικη). αραγε διαφημιζουμε ετσι την "εξουσια" που ουτως η αλλως δεν εχουμε?? μαζι με την υποχρεωση πανε πακετο και τα προβληματα

μη παρεξηγησεις τον τονο μου..δε σε ειρωνευομαι..αλλα μου κανει εκπληξη...μονο αυτο δεν ειχα ακουσει εδω μεσα....οτι δημιουργω κλικες...
οι κλικες δημιουργηθηκαν απο ορισμενους που ξερεις ποτε θα εμφανιστουν και τι θα πουν πριν το κανουν. που περιμενουν να αντιδρασουν σαν στειρα αντιπολιτευση στην καθε ευκαιρια ασχετα αν εχουν δικιο η αδικο...οταν τους κατακρινω λοιπον αυτους ....δε δημιουργω εγω την κλικα...την εχουν ηδη δημιουργησει μονοι τους... δεν λεω να μην κατακρηνεις αλλα να το κανεις ονομαστικα πχ kingrim εχεις παρωπιδες οτι και να πω αντιδρας γιατι ειμαι συντονηστης κλπ κλπ κλπ και απο εκει και περα ας κρινει αυτος που μας διαβαζει.

παντως γελιεσαι αν πιστευεις οτι ο διαχειριστης δε δινει το δικο του στιγμα σε ενα φορουμ..ή οτι το gab δεν εχει μια συγκεκριμενη γραμμη υποστηριξης του ΠΣΦΕ και των οσων αυτος πρεσβευει. οσο για το μπαναρισμα..θα σου απαντησει ο Τολης που ειναι και ο αρμοδιος... Σαφως και δινει στιγμα οπως στιγμα θα δωσω και εγω και εσυ και ο αλλος. Εγω το στιγμα του φορουμ το πηρα απο τον βοκοστα. ενα απλο μελος με εχει κανει καθε μερα 2 και 3 φορες να ειμαι ονλινε σε αυτο το σιτε

εννοειται οτι κι εγω θα σου τα ελεγα ολα αυτα στο χαλαρο πινοντας εναν καφε...και ισως γινει καποια στιγμη. μακαρι

υ.γ. εν τελει ισως ειναι καλο να ξεκινησει καποιος ενα ποστ λεγοντας τι ζητα απο το φορουμ ...απο τον ιδιοκτητη..και τους συντονιστες....να γραψουν οσοι επιθυμουν και να ειπωθουν καποια πραγματα που ΥΠΟΘΕΤΩ οτι μενουν "καταπιεσμενα" αφου "εκρηγνυνται" δοθεισης ευκαιριας...γιατι σε καθε επιμαχο θεμα περι δημοκρατιας χουντας και ολα αυτα τα ομορφα..η κουβεντα καταληγει παντα στους διαχειριστες και τη συντονιστικη ομαδα... και τα μελοι πολυ καλη ιδεα κανε την αρχη
 
Page generated in 0,01674 seconds with 11 queries