Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #86  
Παλιά 18-06-10, 19:27
Το avatar του χρήστη vagvader
vagvader Ο χρήστης vagvader δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 17-06-2010
Περιοχή: Ξανθη
Μηνύματα: 30
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από beat89 Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγγνωμη φιλε μου,με το να κανεις τροφη τα υπολοιπα 145 ψαρακια ή με το να τα πετας στην τουαλετα δεν τα θανατωνεις?Τι τα κανεις δηλαδη?Τι φταινε αυτα τα ψαρια που τυγχανει να βγαινουν απο προβληματικους γονεις κ να ειναι κ τα ιδια προβληματικα κ τους αξιζει τετοια τυχη?Το θεμα ειναι απλο φιλε μου.Αν δεν εχεις τι να τα κανεις δεν τα "δημιουργεις".Οχι οτι αν ειχες τι να τα κανεις θα επρεπε να τα αναπαραγεις.Κ απορω με τετοια εμπειρια που λες οτι εχεις πως ειναι δυνατον να σκοτωνεις τα ψαρια που δεν ειναι ετσι οπως αρεσει σε εσενα ή να τα διαδιδεις μεσω των pet shop σε αλλους ανθρωπους.
Καποιος δεν με καταλαβαινει εδω μεσα... απο τα λεγομενα μου καταλαβαινεις οτι θανατωνω η πεταω ψαρια? Δεν το εχω κανει ποτε και δεν προκειτε. Τα χαριζω αυτα που δεν χρειαζομαι σε petshop. Εχω χαρισει στο ιστορικο μου πανω απο 20 ισως και παραπανω γεννες (καθαρες οχι υβριδια) σε διαφορα petshop.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimis1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα ηθελα να πω την αποψη στο θεμα του ban σε αυτο εδω το site.
Οπως ξερετε οι πιο παλιοι και οπως θα μαθετε οι νεοτεροι με τον καιρο,το συγκεκριμενο site ειναι ιδιοκτησια του Τολη Κετσελιδη,τρεχει με δικα του εξοδα και αποτελει περιουσια του,εμεις απλα μαθαινουμε απο αυτο,συναντιομαστε σε αυτο και λεμε τα νεα μας και καμια φορα τις μαλακιες μας.
Οποτε κυριοι μας αρεσει δεν μας αρεσει,παιζουμε με τους κανονες του και το χειροτερο για μερικους αυτο ειναι απολυτως θεμιτο απο μερους του!
Εξαλλου ο Τολης δεν εχει δηλωσει ποτε οτι απλα ειναι ενα μελος σαν κι εμας αλλα οπως λεει και το τιτλος του και ειναι και ξεκαθαρος θεωρει εαυτον Ιδιοκτητη-Δικτατωρ.
Δεν μας επεβαλε κανει να μπουμε δω μεσα.
Οποτε να κρινετε καποιον που λεει οτι μερικες αποψεις,και οι φορεις αυτων,δεν ειναι επιθυμητες-οι στο σπιτι του ειναι στειρα κριτικη.
Ο καθενας κουμαντο στο σπιτι του!

Οσο για το θεμα με τα ψαρια του φιλου ειναι κατι που δεν με αφορα δεν με ενδιαφερει και ως εκ τουτου δεν θα το σχολιασω...Και παλι θα πω οτι καθενας κανει οτι θελει μεσα στο σπιτι του,γιατι και ο συγκεκριμενος κυριος vagvader αυτο ακριβως κανει,οτι θελει και οτι του αρεσει μεσα στο δικο του σπιτι.
Φιλοι μου δεν με πειραζει, καντε με ban. Ουτως η αλλως δεν θα προκαλεσω παραπανω απο οτι εχει ηδη γινει. PEACE! Μπορει να σας λειψω κιολλας που σας ταραζω τα νερα και αναβουν τα αιματα!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vagvader : 18-06-10 στις 19:27 Αιτία: Automerged Doublepost
 
Page generated in 0,01555 seconds with 11 queries