Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 17-06-10, 13:33
Το avatar του χρήστη Γιώργος Κ
Γιώργος Κ Ο χρήστης Γιώργος Κ είναι συνδεδεμένος
Δισκοπαθής
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Περιοχή: Κολωνός
Μηνύματα: 9.444
Send a message via Skype™ to Γιώργος Κ
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alex Εμφάνιση μηνυμάτων
κι εγω εχω γνωσεις προγραμματισμου και το δοκιμασα το συγκεκριμενο προγραμμα και ητανε πολυ πιο κατατοπιστικο απο τις αποψεις των περισσοτερων. και safe start δοκιμασα και ειχε γ@μω τα αποτελεσματα...δεχομαι τις εμπειριες σου, αλλα δεξου κι εσυ των αλλων..
Παράθεση:
επειδη εχει πει ο Κ. Τολης δεν ειναι καλες αυτες οι λιστες ΝΑΑΑΑΑΑΑ ενα Χ στις λιστες κατευθειαν χωρις να ξερεις για τι πραγμα μιλαω...
Ποτε δε μιλαω με δεκανικι τις αποψεις αλλων!! Τα εχω δοκιμασει ο ιδιος και τα εχω δει στη πραξη ... οπως σχεδον παντα πρακτικα τα βλεπω ολα οι θεωριες δε μου αρεσουν!! Επειδη εχω γνωση προγραμματισμου ... ειναι πρακτικα αδυνατο ενα τετοιο προγραμμα! Παντα θα εχει σφαλματα ... και αυτο το εχω δει πρακτικα δε μιλαω με θεωριες!!
Οπως σου ειπα παραπανω ... δε στηριζομαι σε εμπειριες - αποψεις αλλων ακομα και αυτες ειναι δικες σου η του Τολη η του Παπα ...
Οταν το δοκιμασω θα σου πω ... απλα σαν πρακτικος ανθρωπος .. θα πρεπει να το δοκιμασω για να σου πω .. δε μπορω να σου πω αν μου αρεσει η παπια Πεκινου γιατι δεν εχω φαει ποτε αλλα μπορω να σου πω οτι η παπια στο φουρνο ... δε μου αρεσει γιατι εχω φαει
Αντε βρες το ... οσα εχω δει εγω ειναι για τα μπαζα παντως ... πρακτικα

Οτι λεω ... συμβουλευω ... προτεινω ... προερχονται απο προσωπικη εμπειρια ...
Ακουω .. σκεφτομαι .. δοκιμαζω οτι θεωρω πιο σωστο .. και βλεπω τα αποτελεσματα .. και μονο τοτε μιλαω .. αλλιως δεν απαντω ...
Βιβλια, θεωριες, αξιωματα, κατευθυνσεις σε μενα δε πιανουν .. η επιστημη στηριζεται στο πειραμα! Αλλα ακομα και εκει τιποτα δεν ειναι απολυτο! Αν για μενα κατι δε λειτουργει σωστα ... απλα το αλλαζω και βρισκω αυτο που λειτουργει πιο καλα για μενα! Και επειδη ειμαι τελειομανης παντα θελω το καλυτερο αποτελεσμα ..
__________________

Gab at Facebook:
https://www.facebook.com/GreekAquaristsBoards/
https://www.facebook.com/groups/GreekAquaristsBoards/
Knowledge is having the right answer
Intelligence is asking the right question

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος Κ : 17-06-10 στις 15:01
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01599 seconds with 11 queries