Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 17-06-10, 13:26
alex Ο χρήστης alex δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 09-12-2009
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 538
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην alex
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
Μωρε μαχαιρια πιστολια μπαζουκας οτι να ναι δε πειραζει!!! Ειναι σαν να γραψουμε ενα αρθρο οτι δε πρεπει να καπνιζουμε ... Ειναι λογικο καποιοι καπνιστες να αντιδρασουν και να πουν οτι ο παππους τους ηταν φουγαρο και πεθανε στα 105 ... αλλοι θα το αποδεχτουν ... οι εμποροι τσιγαρων θα διαμαρτυρηθουν μη τους κοπουν οι πωλησεις ... οι μη καπνιζοντες θα λενε τα δικα τους και θα γινει ενας αχταρμας!
Προσωπικα δε με ενδιαφερει τιποτα αλλο απο την αληθεια και θα πρεπει να την ξερουμε ολοι ωστε να αποφασισει ο καθενας τι θελει να κανει και να τα βαλει στη δικη του "ζυγαρια" ....
Α ... ξεχασα οτι αν εξαντληθουν τα επιχειρηματα μιας πλευρας ... τοτε "χτυπαμε" (σαν γνησιοι Ελληνες) την αξιοπιστια των προσωπων της αλλης πλευρας και εκει ξεφευγει ... το ολο πραγμα!
Και ομως εμενα με εχει συμβουλεψει γιατρος που ο ιδιος καπνιζει να το κοψω ... η ευκολη λυση ειναι να του πω οτι επειδη καπνιζεις ο ιδιος δεν εχει καθολου βαρος η γνωμη σου περι σωστου η λαθους! Η δυσκολη ειναι να κατσεις να ακουσεις ... να ψαξεις ... να ενημερωθεις! Αν εισαι κολλημενος σε αποψεις χωρις να ακους τους αλλους τοτε κακο κανεις στον εαυτο σου και σε οτι επηρεαζεις ο ιδιος ... στη περιπτωση μας στα ψαρια που εχουμε!

Ποτε δε μιλαω με δεκανικι τις αποψεις αλλων!! Τα εχω δοκιμασει ο ιδιος και τα εχω δει στη πραξη ... οπως σχεδον παντα πρακτικα τα βλεπω ολα οι θεωριες δε μου αρεσουν!! Επειδη εχω γνωση προγραμματισμου ... ειναι πρακτικα αδυνατο ενα τετοιο προγραμμα! Παντα θα εχει σφαλματα ... και αυτο το εχω δει πρακτικα δε μιλαω με θεωριες!!
κι εγω εχω γνωσεις προγραμματισμου και το δοκιμασα το συγκεκριμενο προγραμμα και ητανε πολυ πιο κατατοπιστικο απο τις αποψεις των περισσοτερων. και safe start δοκιμασα και ειχε γ@μω τα αποτελεσματα...δεχομαι τις εμπειριες σου, αλλα δεξου κι εσυ των αλλων..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01874 seconds with 11 queries