Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 29-05-10, 10:58
Χαραμάδας Ο χρήστης Χαραμάδας δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 31-05-2007
Περιοχή: xarilaou-thessaloniki
Μηνύματα: 473
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Χαραμάδας
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από harris samos Εμφάνιση μηνυμάτων
ο φιλος στη σαμο δε πεταει 300 λιτρα νερακι εδωσε 500 ευρακια πηρε α/ο τερας βγαζει 1/1 και αυτο που πεταει ποτιζει τα βιολογικα προιοντα που καλιεργει στον κυπο του
Μπράβο φίλε Χάρη.Αλλά να ξέρεις ότι δεν έχει ο καθένας την οικ. δυνατότητα να δώσει 500 euro για Α/Ο,ούτε έχουν όλοι κήπο με βιολογικά προιόντα και στις Μεγάλες πόλεις όπου ζούμε οι περισσότεροι το νερό δεν περισεύει.Βέβαια εσύ σε κάποια φάση είπες ότι δούλευες οικοδομή,δεν έβγενες έξω δεν έτρωγες, κ.λ.π. αλλά διατηρείς έξι δίσκους ''αστέρια''.Σωστός.Αλλά δεν μπορεί όλοι να μην έχουν προσωπική ζωή και να στερούνται αγαθά για το χόμπυ.Ετσι νομίζω.ο καθένας τα ρυθμίζει όπως μπορεί.Αλλά δεν πρέπει να πιστευουμε ότι αυτό που κάνουμε εμεις πρέπει να το κάνουν και οι άλλοι,γιατί αυτό είναι το το σωστό.Πάντα φιλικά τα σχολειά μου..


Υ.Γ.1 Αν ανέβεις προς Θεσσαλονίκη φέρε μερικά ''βιολογικά μαρούλια'' να κάνω φρικασέ.....το έχω αδυναμία.....το άτιμο .

Υ.Γ.2 Φίλε Ράβεν μακάρι να ήμουν 11χρονος.Αν ξέρεις κάποιο ''κολπάκι'' να γίνω και πάλι 11χρονος πές το μου και θα σου χαρίσω ''φανταστικό επιτραπέζιο'' 2 σε 1 ''φιδάκι-γκρινιάρη''..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01489 seconds with 10 queries