Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #46  
Παλιά 28-05-10, 23:36
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

drbig συμφωνο με πολλα απο αυτα που λες και σεβομαι οτι ο αλλος εχει δωσει λευτα και εγω σαν εσενα ξεκινισα και πιστεψεμε ζοριστηκα παρα πολυ για να τα δωσο και να φτιαξω το ενυδρειο μου ειμαι 25 χρονον και δουλευω οικοδομη και ειχα 2 δανεια και πλυρωνα και οτι περισευαι το εκανα ενυδρειο ουτε βολτες ουτε τσαρκες ουτε καινουρια ρουχα ουτε τιποτα μεσα και ενυδρειο και επιδει το ποναω το χομπι καθομαι εδω και γραφω γραφω στον καθε εναν που δεν τον ξερω ουτε εχω και κατι να χωρισω η να κερδισω

και επιδει εγω ειμαι η αφορμη του θεματος σου απανταω

οταν και εγω ξεκυνισα αυτο το χομπι ειχα ενα ενυδρειο τουρλου με απ ολλα μεσα σα σουβλακι ενα πραμα ηρθανε τα παιδια μου τα λεγανε τιποτα εγω το χαβα μου βγαλε τα ψαρια μου λεγανε απανταγα εγω μια χαρα ειναι γιατι να τα βγαλω
ρε θα αρρωστησουνε
αφου ειναι μια χαρα εγω βαζω απο πυγη ελεγα και οντος κουβαλαγα μπετονια ο μ@λ@κ@ς
αλλα το νερο το ιδιο μονο για γκαπι πες πες μετα απο πολυ πριξυμο θυμωνα κι ολλασ θυμαμαι αρχισα να καταλαβαινω οτι οι περισοτεροι ειχαν δικιο το εβλεπα εχανα ψαρια

αρα επρεπε να τα αποχωριστο ηθελα δεν ηθελα θα τα περνε ο χαρος αν μενανε

εφτιαξα ενα σωστο ενυδρειο περιπου εχω κανει και κατι πηραματακια
μεσα σε 3 χρονια ειπα να βαλω δισκους εβαλα αλλα με τρελα σεμιναρια απο τα παιδια του greek discusβημα βημα εστεισα ενα ενυδρειο οπωσ ακριβος μου ειπανε αλλοι μου υποδιξανε τα φιλτρα την α/ο τουσ φερμοστατες κλπ δε το μετανιωσα που τους ακουσα και ακομα τους ακουω και θα συνεχεισω γιατι οπωσ ειπα ειμαι 25 και εχω ενυδρεια 3 χρονια αλλοι εδω ειναι 70 60 40 κλπ και εχουν ενυδρεια πολλα περισοτερα χρονια απο μενα και σεβομαι τη γνωμη τους
επισεις ακολουθω μια μοντα σωστα λιτρα σωστο νερο σωστες αλλαγες σωστα ψαρια
και την υποστηριζω γιατι σε μενα δουλευει
και επιδει σοβαρα ηθελα να βοιθησω και οχι να παρεξηγηθω ολο αυτο το εκανα για να προστατεψω το παλικαρι απο αυτο που κανω καθε μερα αλλαγες νερου για να εχω 6 ψαρια αστερια οπως ο καθε ενας μας θελει να εχει και να τον γλυτοσω επισεις απο το να παρει σε ενα χρονο ακομα ποιο μεγαλο ενυδρειο για τα ιδια ψαρια
αυτα απο μενα τα
συμπεράσματα δικά σας.
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01543 seconds with 11 queries