Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #43  
Παλιά 28-05-10, 21:44
Το avatar του χρήστη dimitris vas
dimitris vas Ο χρήστης dimitris vas δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 17-09-2008
Περιοχή: thesnikh
Μηνύματα: 203
Προεπιλογή

φυσικα δεν εννοω μονο τους μοντς αλλα τα εμπειρα μελη γενικα..κ εννοειται οτι δεν θεωρω κανεναν υποχρεωμενο να απανταει στα ποστ..θα τον θεωρουσα μονο αν πληρωνοταν γι αυτο!!
οι παρατηρησεις γινονται μονο για να κανετε αυτο που ηδη κανετε λιγο καλυτερα,επειδη ξερω οτι πραγματικα σας νοιαζει το καλο του χομπυ και των ψαριων!
δεν ειστε υποχρεωμενοι να το κανετε,το κανετε με την καλυτερη των προθεσεων και ολοι σας ευχαριστουμε γ αυτο.απλα αν σε καποιες περιπτωσεις αν ο τροπος ηταν καλυτερος μονο θετικα θα ηταν τα αποτελεσματα για ολους!

οσο για τον λογο για τον οποιο καποιες φορες αγνοουνται καποια ποστ ειναι προφανως επειδη ειναι τα ιδια και τα ιδια ξανα και ξανα.απλα σκεψου οτι αυτος που κανει το ποστ δεν το ξερει
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων


Ποτε δεν εχω κανει κατι τετοιο!! Αντιθετα θα ελεγα!
Ο καθενας εχει το χαρακτηρα του ... αλλα να αποθαρρυνει καποιος καποιον αλλο δε το εχω δει (μπορει να μη βλεπω καλα!! )
γιωργο δε μιλαω για σενα ισα ισα εσυ κ ο πανος ειστε αυτοι που συνηθως απαντατε..
μιλαω απλα για απαντησεις του τυπου "φιλε μονομαχος σε 10 λιτρα δεν μπαινει τελος,η χρυσοψαρα 50 λιτρα το ενα ,θα πεθανουν!παν τα πισω και διαβασε αυτα τα 5 λινκς του τσαμη κ αλλα 7 απο δω"
μπορει η ουσια να ειναι σωστη αλλα ο τροπος δεν προκαλει στον αλλο τη διαθεση να ψαξει ποιο ειναι το λαθος του και να το διορθωσει.φυσικα κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να εχει καλους τροπους,εγω το λεω για οποιον ενδιαφερεται να βελτιωθει

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitris vas : 28-05-10 στις 21:44 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01448 seconds with 11 queries