Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #41  
Παλιά 28-05-10, 21:12
Το avatar του χρήστη Γιώργος Κ
Γιώργος Κ Ο χρήστης Γιώργος Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Δισκοπαθής
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Περιοχή: Κολωνός
Μηνύματα: 9.444
Send a message via Skype™ to Γιώργος Κ
Προεπιλογή

Και εγω συμφωνω με τον Πανο .... σε ολα !!!

Και επειδη ολοι ξερουμε να λεμε ευκολα πραγματα ... καλο ειναι να σκεφτουμε τι εχουμε κανει οι ιδιοι να βοηθησουμε! Και εγω εχω δει ποστ αρχαριων (με πολυ μεγαλους αριθμους που εχουν αναγνωστει) αλλα χωρις απαντησεις απο μελη ... "αναγκαζοντας" τους ιδιους και τους ιδιους να απαντουν και να λενε τη γνωμη τους!! Και φυσικα ακουμε τα ιδια και τα ιδια μια που οι ιδιοι ανθρωποι απαντουν!! Δεν υπαρχει μια γενικη γραμμη που ακολουθειται και φαινεται ετσι γιατι δεν απανταει κανεις αλλος και φυσικα ακουμε τα ιδια πραγματα!!
Το ιδιο και στις ασθενειες! Ετσι οι συντονιστες απαντουν και μαλιστα σε κατηγοριες που δεν ειναι δικες τους ωστε να "καλυπτει" ο ενας τον αλλον προσπαθωντας να μη μεινει κατι αναπαντητο (εστω και με την ταπεινη αποψη του ο καθενας εστω και λαθος)! Δεν ειναι ετσι τα φορουμ ... οπως λεει ο Πανος (και εγω παραπανω) οι συντονιστες ειναι μελη με παραπανω "υποχρεωσεις" και οχι παραπανω δικαιωματα! Μια φορα χρειαστηκε να κανω την πραγματικη μου δουλεια (να σβησω ασχετα ποστ και μαλιστα στοχευμενα στο προσωπο μου)

Ας επιστρεψω λοιπον σε αυτο που κανω αρκετο καιρο τωρα (να απαντω σε ολους μου εχουν πει πιο παλια οτι βλεπω το gab σαν τσιρκο ) και οποιος θελει να αλλαξει κατι ας απανταει και ο ιδιος μια που για να φτιαξεις μια ομελετα πρεπει να σπασεις μερικα αυγα ... (εστω και τα δικα σου ... οπως το κανουν ολοι ...)

Παράθεση:
τη συμπεριφορα αυτη τη βλεπω ακομα και τωρα και 2-3 φορες αναγκαστηκα να δωσω εγω συμβουλες σε καποιον αρχαριο,παρολο που δεν θεωρω οτι ειμαι σε θεση να το κανω,γιατι οι υπολοιποι τον αγνοειτε η του μιλατε αποτομα και τον αποθαρρυνετε..
Ποτε δεν εχω κανει κατι τετοιο!! Αντιθετα θα ελεγα!
Ο καθενας εχει το χαρακτηρα του ... αλλα να αποθαρρυνει καποιος καποιον αλλο δε το εχω δει (μπορει να μη βλεπω καλα!! )
__________________

Gab at Facebook:
https://www.facebook.com/GreekAquaristsBoards/
https://www.facebook.com/groups/GreekAquaristsBoards/
Knowledge is having the right answer
Intelligence is asking the right question
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01686 seconds with 11 queries