Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 28-05-10, 20:25
Το avatar του χρήστη cherry
cherry Ο χρήστης cherry δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-07-2009
Περιοχή: Λαρισα
Μηνύματα: 91
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kokos125 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω απ ολα αυτα που διαβασα μου εμεινε αυτο.Αυτο το πραγμα και εμενα με εχει χαλασει πολυ.Η αληθεια ειναι οτι μεσα εδω εχουν δημιουργηθει καποιες αποψεις οι οποιες δεν ειναι απολυτα σωστες αλλα προσπαθουν καποιοι να τις περασουν σαν σωστες.Εχω δει αγγελιες οι οποιες αμαυρωνονται απο διαφορους καλοθελητες με σχολια του τυπου, πετανε ενα λινκ απο τ κουμουλους και λενε κοιτξε ποσο εχει καινουργιο και τετοια(εχει συμβει και με εμενα και ζητησα να σβηστει η αγγελια μου) εχω δει πολυ πιο ομορφα ενυδρεια γνωστων μου απο πολλα member αλλα και Mods που υποτιθεται οτι μπανιζουν και γενικα υπαρχει μια θεοποιηση σε καποια ατομα με σχολια του τυπου εγραψες παλι ζωγραφισες παλι κτλ.Εγω απλα αυτο ηθελα να πω.Δεν εχω σκοπο να θιξω καποιον η να το παιξω αντιδραση.Τα λεω αυτα γιατι νιωθω οτι ειμαστε ολοι μια παρεα και μιλαμε ανοιχτα.
Μου φαινεται πως διαφωνω..και νομιζω πως παρεξηγουνται πολλα πραγματα. Το ποια ενυδρεια αρεσουν σε ποιον ειναι καθαρα υποκειμενικο θεμα και δεν μπορω να καταλαβω γιατι να με ενοχλησει εμενα ως αρχαρια (αλλα και το οποιοδηποτε αλλο μελος) αν σε ενυδρειο αλλου χομπιστα υπαρχουν πολλα θετικα σχολια. Αυτο δε σημαινει θεοποιηση!!
Επισης οσον αφορα αυτο που λες για τις αγγελιες, οταν καποιος βαζει προς πωληση κατι το οποιο καινουριο κοστιζει φθηνοτερα απο την τιμη που το εχει, που ειναι το κακο στο να του το επισημανει αυτος που ενδιαφερεται να το αγορασει?
Γενικα, οταν μπαινεις σε ενα φορουμ και ζητας μια γνωμη, πρεπει να εισαι ετοιμος να τη δεχτεις. Αν ειναι να παρεξηγεισαι οταν οι αλλοι διαφωνουν με αυτο που λες η δεν το βρισκουν σωστο, καλυτερα να μη μπαινεις στον κοπο να ρωτας! Εμενα ως αρχαρια και με τις 500 βλακειες που ειχα κανει, κανεις εδω δε με εκανε να νιωσω ασχημα, ισα ισα προθυμοποιηθηκαν να με βοηθησουν να κατανοησω τα λαθη μου.
Ας εκτιμησουμε λοιπον την οποια βοηθεια εχουμε παρει απο τα παιδια εδω, γιατι στο κατω κατω δεν εχουν κανενα οφελος και ας σταματησουμε να παρεξηγουμαστε με το παραμικρο!!!!
__________________
Μη στεναχωριεσαι για πραγματα που διορθωνονται και για πραγματα που ΔΕΝ διορθωνονται...!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01611 seconds with 11 queries