Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 28-05-10, 15:19
drbig Ο χρήστης drbig δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-11-2009
Περιοχή: ΣΑΛΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ
Μηνύματα: 887
Προεπιλογή

Παακαλώ καταλάβετε οτι για κάθε ένα post δικό μου έφυγαν 10 ανθρωποι οι οποίοι δεν μπηκαν στον κόπο να γράψουν η γραψαν και φύγαν (και όχι στις μικρές αγγελίες)

Θέλω να δείτε την διαφορά αυτου που ονομάζεται πολίτισμένη αντιπαράθεση ή ανταλαγή αποψεων και να τα συγκρίνετε με τα 2 τελευταία Δισκο-θέματα που εκανες mod Γιώργο. (δεν καταφέρομαι εναντίων σου το καταλαβαίνεις αυτο..) Αυτα που χωρίστικαν κτλ...
Μάλλον εν μέρη γουστάρουμε την ασχημη και έντονη αντιπαράθεση (αυτό φαίνεται απο ολη μας τη ζωή, στο δρόμο, στις ειδήσεις στα ριαλιτι κοκ) και μάλλον δεν θέλουμε να στεναχωρήσουμε τους πολυγραφότατους συνχομπιστες μας που δίνουν ογκο στα θέματα (εδω κάποιοι θα θιχτούν εκ των πραγμάτων αλλα σορρυ και πάλι δεν είστε εσεις το θέμα, σημερα εσεις άυριο κάποιοι άλλοι). Αλλά εγώ επειδή σαν χαρακτήρας κάθομαι και σκάω (οσο κι αν μου λέτε να μην) Θελω να το δω να αλλάζει.

Τώρα το οτι πήραμε ένα πανέμορφο χομπυ και το παραξεφτιλίσαμε με όλα αυτα, είναι σαφώς μια άλλη κουβέντα...που όμως θέλω να κάνουμε για να γυρίσουμε στα βασικά.. Αυτά που μας κάνανε να το πιάσουμε.... όμορφα ψαράκια!!!!! (υπεραπλουστευμένο αλλά μας κάνει)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01351 seconds with 11 queries