Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 28-05-10, 13:57
drbig Ο χρήστης drbig δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-11-2009
Περιοχή: ΣΑΛΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ
Μηνύματα: 887
Προεπιλογή

Γιώργο οχι. Το ποστ σου είναι υποδειγματικο. Αλλά δεν έχει να κάνει με τους δίσκους απαραίτητα αυτο που γράφω. Οι δίσκοι ήταν η αφορμή όπως εγραψα.

Με ενδιαφέρει όμως να διαβάσω τις σκέψεις σου περι ζωοφιλίας και χόμπυ. Όπως και των άλλων σε σχέση με αυτά που έγραψα.

Τελικά δεν έιναι χομπυ ρε παιδιά? Δεν πρέπει να μας κάνει να χαιρόμαστε? Εγω ακολούθησα τις συμβουλές των εμπειρότερων και έβαλα στα 150 λτ 2 σκαλάρια μόνα τους και 6 cory. Να σου πώ όμως την αλήθεια? Ακόμη δεν το χαίρομαι. Το ενυδρείο δεν έχει ζωή.
Καμαρώνω το άδειο με τα 2 σμαράγδια μου αλλά δεν το παρακολουθώ. Παρακολουθώ τα κριμπένσις να κυνηγάνε τους ξιφοφόρους για να προστατέψουν να μικρά τους. Καταλαβαίνεις τι έννοώ? Το ένα ας πούμε είναι η καψουρα μου και το άλλο η τηλεόρασή μου!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alex Εμφάνιση μηνυμάτων
χθες πιασατε και σβησατε τα ποστ μου ολα επειδη ειπα πως αν οι δισκοι μου γινοντουσαν χελιδονοψαρα θα φταιγανε τα λιτρα μου...
Πληροφοριακά alex αυτό το post το θεωρώ ως ένα απο τα πιο πετυχημένα που έχω διαβάσει ever!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη drbig : 28-05-10 στις 13:57 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01487 seconds with 10 queries