Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 28-05-10, 07:08
Το avatar του χρήστη thanasis76
thanasis76 Ο χρήστης thanasis76 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-09-2007
Περιοχή: ΣΥΡΟΣ!!!
Μηνύματα: 4.821
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
εχεις ορεξη και μερακι!!!
πολυ ομορφα ολα. θα σου επιστησω την προσοχη στα εξης σημεια...επειδη χρησιμοποιησες αρκετα κορδονια σε διαφορα χρωματα...δε ξερω τι παιζει με τη βαφη τους.
επισης ειδικα στο ξυλο που θα καθεται (το ψηλοτερο δηλαδη) το κορδονι το κιτρινο που το καλυψες να ξερεις οτι αφενος θα "φαγωθει" απο το πουλι...και αφετερου επειδη θα λερωθει και με ακαθαρσιες (δε μπορεις να το εμποδισεις αυτο) θα αναπτυχθουν πιθανον μικροβια και δε θα μπορεις να το καθαρισεις.
θα σου συνιστουσα να ειναι σκετο ξυλο απο ακρη σε ακρη οπου παταει το πουλι για να μπορεις να το καθαριζεις καλα..
με το καλο να τον δεχθεις και προσεχε...
ααα..μιας και θα τον εχεις ελευθερο...τα ματια σου 14....πολλα φυτα του σπιτιου ειναι δηλητηριωδη για τους παπαγαλους. μη παει και ραμφισει τιποτα..
Πανο μου καλημερα. σε ευχαριστω για τις παρατιρησεις σου. τα σκοινια επιδη τα εβαλα και μου βγηκε ο κ... θα τα αφησω για την ωρα και αν δω οτι πιανουν βρωμα, η τα τρωει ευκολα θα τα βγαλω, οσο για τα φυτα δεν εχω και πολλα βρε στο σπιτι, 2-3 κακτακια, ε μπονσαι fucous και μια μπανανια...
βλεπω την μπανανια να γινετε το σπιτι του...
-------------------------
παιδια σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια να στε καλα....

__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thanasis76 : 28-05-10 στις 07:08 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,03567 seconds with 11 queries