Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 09-05-03, 21:21
FfF Ο χρήστης FfF δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 08-02-2003
Περιοχή: Θεσ/νικη
Μηνύματα: 22
Προεπιλογή

Συνχομπιστες γεια σας... Εχω 3 μηνες να γραψω και μου ελειψαν οι ωραιες συμβουλες σας (βεβαια δεν παρατησα καθολου το forum αφου το ξεκοκκαλησα και παντα εβρισκα απαντηση στις αποριες μου- να 'σται καλα). Λοιπον, στους μηνες που περασαν εχασα δυστυχως 1 dwarf gourami και 2 neon και ετσι εχω τωρα στα 70 λιτρα μου 6 neon, 2 kribs, 2 serpae tetras, 3 ottos και απο σημερα 3 clown loaches. O λογος που γραφω ειναι γιατι το αρσενικο krib εχει ξεχασει δυστυχως οτι εχει τη δυνατοτητα να ...βγαζει χρωματα. Δεν θυμαμαι την τελευταια φορα που τον ειδα χρωματιστο και θα ηθελα να μου δωσετε για αλλη μια φορα τα φωτα σας . Η συμβιωση των ψαριων, η συμπεριφορα τους καθως και οι μετρησεις ειναι ακρως ικανοποιητικα συμφωνα με οσα μου εχετε πει και οσα διαβαζω και αφου δεν πασχει απο καποια αρρωστια (υποθετω..) ποιοι λογοι θα μπορουσαν να φταινε? Ευχαριστω εκ των προτερων..
Υ.Γ. Μηπως μπορει κανεις να μου πει που μπορω να βρω το φυτο ceratophyllum demersum στη Θεσ/νικη (αν ειναι εφικτο αυτο...)? Πιστευω πως οποιος διαβασε το post του τολη για "ευκολα" φυτα σιγουρα πειστηκε να το βαλει στο ενυδρειο του ...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01745 seconds with 11 queries