Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #64  
Παλιά 06-05-03, 23:35
Το avatar του χρήστη batza
batza Ο χρήστης batza δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-12-2002
Περιοχή: corfu
Μηνύματα: 172
Προεπιλογή κολαση και παραδισος, απεχουν μολις 5μ μεταξοι τους

Εδο ειμαστε παλι!!!!!!!!!!!!!!1 Λυπον φιτα στο μεγαλο δεν θα βαλω τελικα . Θα βαλω ομος στο μικρο. Ας ξεκινισω με το ενυδρειο των 520 λιτ. Εκι μεσα τα πραγματα απο βιολογικης πλευρας πανε ρολοη, και τι ρολοι ΕΛΒΕΤΙΑΣ ΜΟΡΕΕΕΕ!!!!!!!!1. Την μοσχογενουσα μανα την εχω απομονοση στο μικρο ενυδρειο,το οποιο το εχω χορισει με ενα πλεγμα για να μην την σκοτοσουν τα λισασμενα τα μπριχαρντι, και μαζιτης βαζω και τα μισοπεθαμενα μπριχαρντι που οι ιδιοι οι γονεις επιλεγουν να εξοντοσουν,κολαση σοτη γινετε εκι μεσα, επιστροφη ομος στον παραδισο. Στο μεγαλο τα πραγματα ειναι ισιχα, καμια ψιλο παρεξιγιση μεταξι πατερα (κινοτιλαπια αφρα) και αορατους, αλλα κατα τα αλλα καλα. Μεσα εχω τα εξεις ψαρια, θα σας πω ολη την αλιθια αν μου υποσχεθιτε οτι δεν θα πεσει φαπα οκ. Τον πατερα, ενα αορατους πλιρος ανεπυιγμενο, ενα ζεβπρα αρσενικο πλιρος ανεπτιγμενο κι αυτο ο οποιος ειναι ο αρχιγος εκι μεσα. Σινεχιζω, μια αυλονακαρα το ονομα δεν θιμαμε , ο γαυρος ξερει, ενα καλβους εναμισι χρονον, ενα λευκο μπριχαρντι, τορα θα μου πητε γιατι τα εβαλα εκι και δεν τα εβαλα στο αλο Αμ τα σκασμενα τα μπριχαρντι δεν τα αφιναν σε χλορο κλαρι , εκι που τα εχω τορα ειναι μια χαρα. Θα τα βγαλο βεβεα οταν θα αρχισω τις ανακαταταξεις στο μικρο.Λιπον επισεις εχω τρια καρουλεους , και τρια κιρτοκαρα μουρι μικρουλια, και φισικα 11 ιβριδια μεγαλα φαγαδικα πιραχτιρια και πολυ ζοιρα, τορα να σας εξομολογιθω και μια αλη αμαρτια μου ειπαρχει ενα μαγαζι στου κορφους που εχει αφρικανες κινοτιλαπια αφρα ,ειναι λιγο ιβριδικες αλλα δεν βαριεσε ετσι κι αλιος θα μπουν σε ενυδρια με αγκελοψαρα, καρδιναλιους, πιγκουινους παπαγαλοψαρα, δυσκου αχχχχχ!! κατακιμενα δυσκακια τρεξιμο που εχετε να ριξετε, και οτι αλο μποριτε να φανταστιτε . Μπορι να μπουν και σε καμια υπεθρια λιμνουλα με κοι και χρισοψαρα. Αμαρτισα το ξερω ,7 εδοσα μονο , τι λετε να δοσω και τα υπολιπα 11 Τολιπο! βγαζω 11, και 2, μου μενουν 8 ψαρια μεσα, ποσα μπορω να βαλω ακομα ουτοσοστε οταν αναπτιχθουν πλιρος να ζουν ανετα. Και ποια υδοι μου προτινετε που να μην ιβριδισουν με οσα εχω μεσα. Σας βαζω δισκολα θα βρουμε ακρη οταν τελιοσουμε με αυτο θα ξεκινισω με την κολαση της τανκανικα ξερετε εσεις.......
__________________
African Master
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01551 seconds with 10 queries